| Alinutza_6937 a întrebat:

Ne-am cunoscut la o nunta acum aproape 3 ani. vorba vine ne-am cun ca abia am legat cateva cuvinte, in sfarsit m-am indragostit de el doar pentru ca ma privea asa frumos non-stop si pentru faptul ca m-a invitat la dans pe o mel de dragoste.am crezut ca il voi uita dar nu s-a intamplat asa.ma gandesc de atunci la el mereu am stat cu alti baieti si tot la el mi-e gandul. ne-am mai intalnit pe strada dar totul se rezuma la un simplu buna si la faptul ca se uita dupa mine foarte mult timp, imi da o gramada de semne ca ma place.si in fiecare an pe 29.04.2011 il vad mereu fara sa fie planuit ceva ne intalnit pe strada.nu spune nimic.nu stiu ce sa mai fac, nu stiu cum sa intru in discutie cu el pentru ca rudele lui sunt rude cu niste rude de ale mele. mi-e teama sa nu fac vreo gafa si sa afle rudele mele. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai tu un fix cu el, te atrage necunoscutul.De fapt refuzi sa vezi ce se petrece in jurul tau, Cine stie cati baieti stau la panda doar pentru un zambet de-al tau dar tu nu vezi...Revino-ti.Incearca sa cobori cu picioarele pe pamant.Ce sanse ai sa vorbesti cu el? Nu prea ai.Si,daca vorbesti, crezi ca nu ti se vor schimba sentimentele? Gandeste-te la el cat vrei tu, dar nu refuza sa traiesti in viata reala.Trezirea o sa fie cam brusca! Ai grija...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te arzi cu el pe ascuns :d parerea mea