| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Salut, in curand vreau sa imi incep viata sexuala si ma streseaza putin un lucru: Ejacularea prematura. Stiu ca prima data nu o sa tina mai mult de 2-3 minute fiind priimul act sexual si in plus cum noi baietii suntem mai nerabdatorii, prima data ne excitam foarte repede (asta nu e valabil tuturor, dar in cea mai mare parte asa este) bla bla. Imi e frica ca sa nu cumva eu sa ejaculez chiar dupa 10-20 de secunde si sa ma fac de ras in fata prietenei mele. Eu ma excit foarte repede, punctul meu sensibil este la gat si mereu cand ma saruta prietena pe gat pur si simplu imi vine sa sar pe ea si chiar daca unora o sa vi se para amuzant uneori ma si "ud". Ce pot sa fac sa ma controlez putin?

ROG RASPUNSURI SERIOASE! DACA ARE CAREVA CHEF SA FACA MISTO, MAI BINE NU VA PIERDETI VREMEA SA RASPUNDETI!

6 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Cu cat te chinui mai mult, cu atat sansele de a esua cresc

| neutrino a răspuns:

La inceput nu vei putea scapa de o asemenea rusine! Nu-i nimic, faci o pauza si o iei de la capat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea un pahar doua de vin rosu.sii spui sa nu te pupe pe gat, ci sa stea ea deasupra.va dura mai mult.

| jamal000 a răspuns:

In momentul in care simti ca iti vine sa ejaculezi te opresti din frecat si cand senzatia de ejaculare trece, reiei procesul! nu e musai ca la primul contact sexual sa ejaculezi rapid! incearca sa faci cum ti-am spus!

Răspuns utilizator avertizat