| bogdan133 a întrebat:

Neata TPU! Ce parere aveti de persoanele in special fetele ( vorbesc in particular pentru ca din experienta mea doar pe ele le-am vazut ) care stau cu mai multe persoane ( intr-o relatie ) in acelasi timp.
La 17 ani, am colege care stau cu "un prieten" pe facebook etc. " un prieten/iubit " la scoala, cu care se saruta etc. + la petrecerii, majorate, primul care vine devine iubit pentru o seara, si cu putina bautura din pacate sau fericire poti sa faci ce vrei din ea.
PS : Vorbesc de fete din propria experienta, stiu ca baietii nu sunt exclusi tongue
Deci, ce parere aveti? Ati putea sa aveti increde intr-o astfel de peroana / sa fitii intr-o relatie cu ea stiind lucrurile. Vi se pare normal?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astazi nu ai baza in nimeni doar daca ti pe una acasa prinsa de calorifer sau asa

http://cdn.collider.com/wp-content/uploads/mad-max-fury-road-image1.jpg

Si nu iti scapa din lant altfel e o animala salbatica care isi dezlantuie ferocitatea prin alti barbati. Cine ti-e drag neamuri mama vecina care ti-a facut vaccin la 12 ani nu e curva dar restul toate sant la fel

https://www.youtube.com/watch?v=innzSEX-zU0

| RAY a răspuns:

Poate au fost dezamagite in iubire au realizat ca baietii vor doar sex si logic ca tiau pierdut increderea si de aia profita de ei material sau sexual sau sa fie populare,sti cum e realitatea nu e mereu asa cum o vedem noi si realitatea e relativa,daca mergi la sat vei vedea fete harnice cu capu pe umeri sau chiar la oras,explozia de hormonii conteaza si ea,eu personal nu vad nimic rau in a isi experimenta propia sexualitate,eu vad rau cand te minte una de asta si te inseala si te face sa suferi, eu spun ca e fb sa nu crezi in nimic si in nimeni in viata asta, singur ai venit singur pleci din lumea asta, fi indiferent cu lumea din jurul tau, nimeni nu da 2 bani pe tine pe toti le intereseaza doar propile interese, invata un comportament de badboy

| aculaR18 a răspuns:

Sunt de părere că persoanele de genul sunt foarte needy si au un caracter slab. Nu le este suficient să audă/ să vada de la un singur baiat apreciere, atentie ceea ce evidențiază lipsa lor de incredere in sine. Sunt si ele constiente ca unui iubit de o seară nu le pasă de ele ci doar isi urmareste si el interesul insă ele preferă să se simtă bine si că le este oferită atentie pe moment de fiecare dată. In loc să si rezolve problemele isi completează lipsurile cu un astfel de comportament. Nu as putea să am incredere sau să fiu intr o relatie cu o astfel de persoana daca ea prin ceea ce face demonstrează ca nu ar avea incredere orice as face sau as spune de bine despre ea pentru că nu are incredere in ea. Are nevoie de un psiholog, nu de o relatie laughing)