| Cincinetti a întrebat:

'Neata tuturor! Un sfat am nevoie

Acum 2 sapt. am cunoscut o fata de 15 ani. Ea de fiecare data cand o vedeam arata bomba, sexy din cap pana-n picioare. Ma tot saluta cu "buna iubire" si chestii de astea. Odata m-a si prins de bratul stang si m-a intrebat "buna iubire. Nu vrei sa ma pupi?". Eu nu stiam cum sa reactionez, sincer, voiam sa imi iau bratul cat mai repede. Apoi, la vreo cateva zile diferenta ma duc la prietenii ei si apare si "Majestatea Sa" laughing. Ma intreaba "nu vrei sa ma iei in brate?". Dati-va seama, prost as fi fost sa nu fi vrut. Dupa mii de minute cerute pentru facerea curajului, am reusit. Cand am imbratisat-o...va jur nu voiam sa o mai las. Ce placere aveam. In fine...
M-a ntrebat apoi "ma placi? ma iubesti? vrei sa fii cu mine?". Evident, eu: da, da, da. "Atunci, suntem impreuna". Imi venea sa urlu de bucurie!
Apoi, dupa 2 h ma duc la ea si apare un baiat care stia ca suntem impreuna si ma intreaba : "Ce faci? Cu iubita?". La care eu: "da!". Si acum vine partea pentru care am plans mult am suferit si mai mult "stii ca totul a fost o gluma, nu? Ma refer la faptul ca am spus ca suntem iubiti?". Eu, am zis:"da" desi stiam ca nu. Ajutati-ma! Ce inseamna asta? Isi batea joc sau era real, adica ma placea?

Răspuns Câştigător
| L1feDRAIN a răspuns:

Dupa concluzia care mi-am facut-o a fost o bataie de joc si fata aia "bomba" doar is bate joc de tine, si a vrut sa te faca sa suferi (sunt fete sadiste pe lumea asta sa stii) si te-a dus acolo unde aia isi batea joc de tine la fel.

Totul a fost o batjocura, poate ele nu sti-au ca ai luat totul in serios si pur si simplu doreau sa se "joace" cu tine. sau chiar doreau sa te faca sa suferi.

In fine, sunt fete de gen "curve" de care trebuie sa te aperi mai bine.

A fost o falsitate, nu te place.

Poate chiar ai crezut ca ar putea fi un nou inceput, dar acum trebuie sa oftezi sa plingi ci poti acasa sa nu te vada nimen isa te descarci complet si sa incepi viata de la inceput, greu..foarte greu, dar alta alegere nu ai.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti prea credul man,lipsit de ratiune,logica,numai visa atata fa-ti un scop in viata lasa porcarile astea, ai grija in cine crezi, fete; le majoritatea sunt perverse, ipocrite mari joaca teatru foarte bine, si eu credeam o data in ele ghici unde am ajuns la dracu acolo am ajuns

| Doub a răspuns:

Uau, cum să crezi aşa ceva?

| Cincinetti explică (pentru Doub):

Uite, am crezut!

| Valy9999 a răspuns:

Pai daca esti papagal si ai incredere..ai grija cu fetele ca 'ti-o trag mai rau ca baietii'laughing multe sunt genu ala de 'curve'

| Elleಥ a răspuns:

Sincer cred ca doar face misto de tine pentru ca a observat ca o placi si te blochezi in preajma ei...Si poate e ea o fire mai batjocoritoare in ciuda faptului ca arata bine..Parerea mea e ca ar trebui sa fi mai indiferent, rece..mai apatic cu ea si sa nu-i mai dai atata atentie ca sa nu mai aiba de ce sa isi bata joc si lucrurile se vor schimba...✌