| flrnnn0202 a întrebat:

Noua ne plac fundul si sanii fetelor, fetele la ce parti ale corpului se uita la baieti big grin?

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu general valabil dar pe mine ma atrage linia umerilor, spatele si pieptul. Ma mai uit binenteles si la aspectul fetei si cum isi aranjeaza parul.

| RAY a răspuns:

Sa inteleg ca fata unei fete sau parul ei, zambetul nu iti plac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate majoritatea sunt ipocriti, in general frumusetea fetei conteaza

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mie da, zambetul, ochii, parul (cu cat e mai lung pentru mine tipa e si mai atragatoare). Nu zic ca nu imi plac si formele, dar apreciez si alte aspecte

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Si mie la fel,nu doar sanii, fundul, m-am intalnit o data cu una slabuta, sanii, fund dar o fata urata s-a dus naibi romantismul/atractia fata de ea, nu ca as fi eu frumos

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Desigur ca exista si alte aspecte la care sa ne uitam, nu doar sani si fund.

Un par lung,, curat si lucios face femeia sa fie mega atragatoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum ai aratã nu ai cum sa le satisfacti pe toate si nici nu trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea barbatilor sunt pedofili =))
https://www.youtube.com/watch?v=mRGoKgftgNY&feature=share

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomen

| Paul754880338 a răspuns:

Creierul mic... adica cat mai mic si portofofelul mare.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Paul754880338):

Nu poti generaliza, Paul. De-a lungul timpului, unele femei au invatat ca independenta financiara este o necesitate.
Nu-l pot contrazice insa pe Maimuță. Deoarece unele dintre noi ne-am lezat meniscul si aratam intr-un fel, avem "pretentia" sa lucrati si voi putin la abdominali si pectorali... Așa ca, va rugam sa ne scuzați.
Si acum du-te adu-ne o bere, iar eu vin cu popcornul. Prevad ca incepe "spectacolul" big grin.

| Paul754880338 a răspuns (pentru GirlOnline81):

Da! Mai prins! Vroiam sa fac un up grade la " mitul zburatorului" happy, dar trebuie sa recunosc ca al tau e superior.
Dar nu uita sa le amintesti baietilor ( poate de la o femeie, suna mai imperativ) de picioare ( asa cum spune si Tina ) nu doar piept si abdomen. As adauga totusi si portofelul
... "Prietenii stiu de ce "... daca tot ai zis de bere, asa sa fie!

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Eu ma uit la ochi,silueta, par, maini, fund. Deci, cam la tot. laughing

| danaieladaniela a răspuns:

Eu ma uit la inaltime si ochii

| Rhea44 a răspuns:

Mușchii și abdomen și probabil altceva happy

| ElisaAna a răspuns:

Eu ma uit in principal la podoaba capilara, am o fixatie cu o anumita tipologie a parului care din punctul meu de vedere face barbatul mai atragator

| Secret5 a răspuns:

Fundul și față?