| Mihai123211 a întrebat:

Daca baietii se uita la fundul/sanii fetelor atunci fetele la ce se uita cand vad un baiat?

12 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Se uita si ele la fundul baietilor, ce crezi?

| Mihai123211 explică (pentru ascovit):

Pai nu stiu, se uita?

| ascovit a răspuns (pentru Mihai123211):

Daca au la ce sa se uite, se uita

| Mihai123211 explică (pentru ascovit):

Adica ti-ar placea sa vezi unu cu fundu bombat?

| Alejay a răspuns:

Din ce am observat la fund
sau la umflatura din zona penisului cand poarta pantaloni de trening.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chip,umeri,brate,pectorali,fund.Astea in special.

| CrystyCRS a răspuns:

La penisul lui sau la abdomen... happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru CrystyCRS):

Chipul joacă un rol important în atracție la ambele sexe. Sunt puține șanse să te îndrăgostești de sâni, fundul sau abdomenul unei/unui tipe/tip, dar mari șanse șă de îndrăgotești de o tipă doar după ce îi vezi chipul două minute.

Și eventual ca tipa să niciun nu stie că existi, și să fie slabe șanse să o bagi tu în seamă. laughing

| Daniel7799 a răspuns:

Eu am observat de cate ori am vorbit cu unele fete, ca se uita la umflatura creata de penis in pantaloni. big grin

| vlad234158 a răspuns:

Pai din cate stiu ( unde sau uitat fetele la mine ) se uita la penis si abdomen