| AlExAnDrA122 a întrebat:

Nu e vorba ca vreau sa imi incep viata sexuala am doar o intrebare cand ti-o baga si esti virgina te doare?

Răspuns Câştigător
| Nimikdspus a răspuns:

Asta depinde...:*

10 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Chestia este subiectivă: unele fete au simţit durere, altele nu. Totul depinde de elasticitatea unei membrane de la intrarea vaginului numită himen care teoretic se rupe la primul contact sexual.
Totul depinde de natura corpului tău şi de alte lucruri cum ar fi gradul de lubrifiere, relaxarea sau priceperea băiatului.

Uite, citeşte aici mai multe. Răspunsul la întrebarea ta se regăseşte în josul paginii:
http://www.sexdex.ro/index.php?option=com_content&task=view&id=35&Itemid=46

| Ellenna a răspuns:

Depinde. Unele fete simt durerea mai intens decat celelalte. Daca esti relaxata si lubrifiata destul de mult, e posibil sa nu simti durere.

| Ellenna a răspuns:

@7pitdmx : Sunt unele fete care au himen elastic, deci e posibil sa nu se rupa din prima sau daca se rupe, e posibil sa nu curga sange. Sunt multe chestii care depind de organismul fetei. Nu suntem toate la fel

| Laurretta a răspuns:

Da, doar te penetreaza!

| Laurretta a răspuns:

Da, doar te penetreaza pentru prima data.

| Lisadream a răspuns:

Cum ti-e norocul...

| Haios a răspuns:

Da te doare. Depinde de cum e himenul tau si cum se comporta iubitul tau in timpul actului sexual. Daca vrei alte detalii baga idul meu cristi.alexandru17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca cum,doare ca ii prima data,cand te tai cu cutitu nu te doare locu sau nu te ustura? asa ii si cu virginele,odata ce ti-o baga,se rupe himenu si curge sange,te doare si te ustura, eu trebuie sa te invat, ca sunt baiatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Elenna doare stai linistita laughing nu conteaza cat da doare, cred ca sti...si mai rar asa fete,sa stii treaba astatongue Daca ai avut un baiat bun langa tine,cred ca ai cam scapat de durere cat de cat, da daca ai avut un dilo, atunci ii bai mare.nu cred ca l-a interesat ca esti, sa simtit bine omu.Asta este colega

| sweetmary a răspuns:

Daca esti blonda ai noroc nu prea te doarehappy