| ghineanamaria a întrebat:

Nu inteleg un lucru.De ce unii baieti nu iau deloc initiativa si nu vor sa faca ei primul pas?!

Nu imi plac baietii care asteapta sa facem noi primul pas. Voi ce parere aveti?

P. Sbig grinaca o placi pai spune-i!

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fetelor, baietii nu musca sh aveti si voi gura, unde va e atitudinea? baietilornu le plac fetele ratate

| Catalion a răspuns:

Pentru ca se tem de respingere. Eu am facut de fiecare data primul pas si am primit rasete in schimb si nu erau rasete de politete. Mai bine stateam in banca mea.

| ghineanamaria explică (pentru Catalion):

Daca as fi in lucul fetelor eu nu as rade.Pt ca daca i-as spune cuiva ca il plac nici eu nu m-as simti bine sa rada de minestraight face

| Emazio a răspuns:

Poate baieti aia au un motiv pentru care nu fac primul paswinking

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Păi unii băieți sunt mai rușinoși să știi și sincer, nu moare nicio fată dacă mai recunoaște și ea din când în când big grin. Părerea mea peace sign

| Carnage a răspuns:

Eu nu stiu ce sa cred imi place o fata si ii daw de inteles ca o plac ff mult o iau in brate o pup dar nu are nici unu dintre noi initiativa sa faca primul pas straight face

| sanfrancisco a răspuns:

Pai daca iau ei primul pas ii luati drept perversi si spuneti ca numai la sex se gandescx-((despre asta era vb, nu?)

| ghineanamaria explică (pentru sanfrancisco):

Eu nu ma refeream la sex.Ma refeream la dragoste

Daca facem noi primul pas nu vom fi considerate prea indregostite sau,, obsedate"?

| sanfrancisco a răspuns (pentru ghineanamaria):

Nu honey, nu mai vb la pl ca era vb de tine, esti doar o fata care ii place de un baiat. oare ar trebui sa ne gandim si noi baietii ca poate voi va ganditi ca suntem obsedati atunci cand venim la voi?