| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma pot indragosti. Ma simt foarte aiurea, parca pierd timpul degeaba. Ma simt singura dar parca niciun baiat nu mai e cum trebuie. Cei frumosi vor curve si nu e nimic de capul lor, sunt cam prosti si nu merita, iar cei urati nu stiu sa se poarte cu fetele. Parca baietii care chiar merita sunt deja de mult timp cu o fata si o iubesc mult. Nu stiu, nu imi mai atrage atentia nimeni si ma simt foarte ciudat sa fiu singura, nu am mai fost mult timp singura si m-am dezobisnuit.
Sincer, nu imi plac fetele care stau cu baieti doar ca sa fie cu cineva sau pentru ca arata bine si sa se dea mari, eu nu sunt asa si nu vreau sa fiu cu cineva doar de dragu de a fi scoasa in oras. Da nici singura nu imi place.
E normal? Va mai dura mult perioada asta?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cei al tau e pus deoparte...

| cypryan11 a răspuns:

WOW,in sfarsit vad si eu o fata cu capul pe umeri.big grin
Pai pana la urma te vei indragostii de un baiat care sa fie aproximativ cum vrei tu, doar asteapta momentul potrivit
Si logat de baietii frumosi care zici ca vor curve, pai uite nu toti is chiar asa unuii chiar is saturati de curve sau chair vor sa iubeasca cu advevarat, iar legat de cei "urati", pai sa stii ca sunt si care stiu sa se poarte cu o fata

| Vvistula a răspuns:

Si eu care credeam ca toate vor de aia tipul de baietii pe care l-ai sugerat prima data

| adriang95 a răspuns:

Ești într-adevăr minoritară într-o lume comercială unde tot ce contează sunt banii și sexul...
Eu, ca băiat mă simt la fel. Am o mentalitate de nepătruns (adică ai de muncit ca să mă descoși dacă nu te suport, dar altfel sunt foarte deschis) și nu suport falsurile.
Băieții pe care îi cauți există, dar dispar în ritm alert din aceeași cauză: se simt singuri, și nu au tărie de caracter. Dovedește că tu ai coloană vertebrală și găsește pe cineva care te merită pentru că nu îi poți permite oricărei persoane prinse în efectul uriaș de turmă să își bată joc de tine în vreun fel.
Eu îți urez baftă pentru că vei avea nevoie, dar fii sigură că dacă vei căuta unde și cum trebuie vei reuși!

Răspuns utilizator avertizat
| sammyr a răspuns:

Eu sunt baiat am 15 ani si nu am avut prietena. ceea ce ai zis tu ca unele fete stau cu baieti doar ca sa aiba prieten mi se pare adevarat. nu am incercat sa imi fac o prietena deoarece mi se par cam fitoase, cu mofturi[unele] si daca as gasi o fata sa imi place as vrea ca si ea sa ma placa. nu sa stea cu mine ca nu are ce facewinking

| TifaLockheart a răspuns:

Am patit acelasi lucru acum ceva timp, aveam aceleasi sentimente ca tine. Acum bineinteles ca imi place cineva si regret enorm pentru ca citez 'are o catelusa de scos in oras' laughing.

Bucurate de aceasta perioada cand inca nu esti indragostita e de aur. Si daca stau sa ma gandesc e cam a 2-a oara in viata mea. I want that person really bad, dar nu ma prea straduiesc happy

Deci cum ziceam bucurate de aceasta perioada e cea mai frumoasahappy