| Guide a întrebat:

Nu mai inteleg nimic. atunci cand vreau sa vorbesc cu el ii este intr-un fel rusine. Dar de fiecare data cand nu sunt atenta se uita la mine cu acea fata de "milog indragostit" si le intreaba pe prietenele mele "alexandra ce mai face?", sau mereu zambeste cand ma vede... prietenele mele de obicei il injura. si el la fel laughing dar in gluma. dar pe mine nu m-a injurat niciodata. Oare ma place?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Doar te place?
Baiatul e topit dupa tine si e asa timid ca nu-si da seama in ce hal se face de ras!
Daca-ti place, nu-l mai chinui.
Succes!

4 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Sa sti ca nu m-ar mira sa vad o alta inerbare de genul,"o plac foarte mult pe alexandra,dar nu stiu cum sa ii spun de teama sa nu o pierd". si sfatul asta este pentru absolut toti vizitatorii site-ului care au asemenea intrebari. daca iti place de el/ea spune-i nu ai nimic de pierdut,este clar ca te place si ca este al dracu de timid,tu vorbeste cu el,"am observat ca ma placi,dupa cum te porti cu mine si sincer si mie imi cam place de tine si chiar mi-ar placea daca am incerca sa avem o relatie". dar trebuie sa incerci pe cat posibil sa nu faci chestia asta cu un prieten foarte foarte bun, acolo e alta problema, acolo necesita mult timp de gandire

| TheSupreme a răspuns:

Iti dai seama ca e prea timid si nu stie altfel sa-ti arate ca te place.

| TheFeeye a răspuns:

Si pe mine ma cheama alexandra :3,
incearca sa vorbesti mai mult cu el, asa iti dai seama de ce simte pentru tine, daca te place sau nu happy.
Eu cerd ca te place, succes, oricum.

| Guide explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, mi-ati fost de ajutor!