| sym3 a întrebat:

Salutare tuturorlove struck si am si eu o problema in dragoste ca sa zic asa...imi place de un baiat cu care am mai fost de 2 ori combinata inca imi mai place de el enorm de mult...Ma intreaba mereu daca nu vreau sa ma mai combin din nou cu el.numai el s-a indragostit de una din prietenele mele cele mai bune si asta ma enerveaza cel mai tare cat a fost ea plecata la tara a stat nuami cu mine iar cand ea a sa intors de la tara pe mine nici nu ma mai baga in seama...si de abeea astept sa plece fata aia din nou la tara...credeti ca ma place? si oare de ce face asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu mai te complaci in situatia asta, sa-i dai un ultimatum, ori tu ori cealalta

De ce sa fi tu a cincea roata la caruta? Intreaba-l ferm:ce vrea? Cum e cu "naveta" asta de la tine la prietena ta?

Face asta sa se dea rotund, mare macho, mor femeile dupa el...laughing
Tu meriti ceva mai bun, iubirea nu-i facuta sa o imparti cu al treilea. E o chestie intre doi.Atat.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca este imatur, nu are nici un fel de sentimente pentru nici una dintre voi, dar ii place ca voi va umiliti si stati cu el desti stiti ca va schimba ca pe ciorapi. Cum poate sa-ti placa de un baiat care azi a stat cu tine si maine te-a aruncat ca pe un ziar vechi?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Adica cand e sa aleaga, o alege pe ea, cand n-are de ales se multumeste si cu tine...

| micky a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu-l mai lasi sa faca ce vrea din tinewinking incearca sa uiti de el. sunt o gramada de baieti dragutibatting eyelashes. sau daca tii mortis sa fii cu el poarta o discutie cu el si intreaba'l ce vrea cu adevarat sa faca. sa ramana cu tine sau cu prietena ta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul ran.iti spun pe fata ca va foloseste pe amandoua: si pe tine si pe fata aceea. vorbeste cu el ce vrea sa faca, sa aleaga:ori tu ori cealalta, ca doar nu-i ca la service de masini. unde se crede baietasul ala? la vulcanizare?
Gandeste-te: vrei sa fii cineva(pentru o persoana care te apreciaza) sau vrei sa fii ceva(rezerva gagicului astuia)?
Ai o singura viata: traieste-o, nu astepta dupa altii, mai bine asteapta altii dupa tinewinking
Peace

| ruxxu16 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa il lasi. e cel mai bine...lasq`l sa se duca la cealalta.nu te obosi cu el ca nu are rost. e adev ce zice "brianna".sa ii dai un ultimatum. dar gandeste-te te alege pe tine. dar daca el a facut chestia asta acum o va face si a doua oara.iti garantez ca va trece poate ceva timp si daca va aparea alta fata va face la fel. o va lua pe cealalta cand tu nu vei fi langa el...si pana la urma o va alege pe ea...asa ca ai grija.iti doresc mult noroc

| sym3 explică:

Da ai dreptate brigaela... dar nu ma arunca chiar ca pe un ziar vechi cand pleaca fata asta la tara sta doar cu mine iar apoi vine ea si iar sta cu ea si tot asa