| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi-a venit ciclul luna asta, am facut 2 teste de sarcina si au iesit negative. Credeti ca e vorba de o sarcina?

Răspuns Câştigător
| goldheart a răspuns:

Nu, clar! Aici este o problema, pe care o poti rezolva doar cu ajutorul anticonceptionalelor, care iti vor regla menstruatia. Poate ca acesta problema se datoreaza strezusul (la scoala, in familie etc.), sau poate sunt doar dereglari hormonale. Nu trebuie' sa intrii in panica, totul va fi bine! (stiu din proprie experienta) Sper ca te-am ajutat! Fundita?:*

2 răspunsuri:
| baby123 a răspuns:

Esti tu stresata ca nu ti-a venit. Dar relaxeazate mie mi-a intarziat 2 saptamani tot la fel pentru ca eram stresata. Relaxeazate si o sa vina cand te astepti mai putin :*

| gabrielaandreea99 a răspuns:

Din moment ce au iesit negative, nu