| andreea2andu a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns cat mai repedesad. Cam de o luna si cateva zile am tot avut dureri de burta, de stomac, am facut o ecografie la endocrinologie si doctorul mi-a zis ca am endometrul de 6, 3 ( eram cam la 2 saptamani si jumatate de la ultimul ciclu). Mi-a zis ca nu este vorba de o sarcina si totusi am facut 3 teste care au iesit negative. Problema este ca nu le-am facut dupa intarzierea ciclului. acum mi-a venit ciclul ( in aceeasi zi ca luna trecuta) dar curge foarte putin. in prima zi aproape un absorbant, apoi cate doua picaturi la cateva ore. Credeti ca sunt insarcinata?

5 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Nu esti. daca erai iesea la ecografie!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE când & cum ai făcut testele de sarcină ( la câte zile după actul sexual, în ce moment al zilei şi cu ce urină )!

Este posibilă şi o eventuală sarcină - dacă ai făcut sex NEPROTEJAT sad

Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

Toate cele bune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu esti insarcinata.

| Emilian65 a răspuns:

Pai, daca ti-a venut ciclul, atunci de ce iti faci probleme ca ai fi insarcinata?

| andreea2andu explică (pentru Emilian65):

Pentru ca nu mi-a venit normal. am umplut un singur absorbant tot ciclul (in 4 zile)