| niky48_7547 a întrebat:

Buna as vrea si eu niste sfaturi despre sarut. Sarutul adevarat adica cel french. Cat de mult trebuie bagata limba in gura partenerei?

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......tat-video/

:)sper sa iti fie de folos:) ce sa iti mai explic eu? scrie acolo tot ce trebuie sa stii:X si sa nu ai emotii pentru nu ai de ce:D

| Dizzydizz a răspuns:

Uof.
intrebari de genu puneam si ew acum 3 anitongue
dar unii miau explict intr-un fel
si sarutul de fapt era altfel...
Nu se explic, trebuie sa ai curaj sa incerci si atata tot.happy
Sa te ia valul asa:X

| Farcas a răspuns:

Nu te mai gandi la asta ca daca noi iti spunem ce sa faci tu o sa fi concentrat sa iasa bine sa iasa bine si nu o sa iasa nimic bine.Cand va veni momentul lasa`te dus de val, nu te mai gandi la nimic, fa ce face si ea, impreuna ve-ti experimenta si invata

| madalicious a răspuns:

Doar cat sa ii atingi limba, si sa o poti masa, cu limba ta. Atat. happy

| GdX a răspuns:

Doamne ce intrebarelaughing ce limba ai omule?laughing o ineci de intrebi asa ceva?

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heiii.
Sarutul nu se explica, se experimenteaza. Cand o sa vina momentul, o sa stii ce sa faci.

Bafta. :*
Adda

| nathalie a răspuns:

Pai depinde... oricum nu pana in gat.varianta cea mai ok mi se pare doar sa ii atingi putin limbabig grin

| →s ♥ ą← a răspuns:

Pana se sufoca smug