| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca ma place sau nu. El este foarte timid, dar inainte ma saluta vorbea cu mine, ma tachina, dar acum nu o mai face.Tot ma mai priveste cand nu ma uit. A aflat ca il plac(toate fetele il plac).
Prietenele mele spun ca ma place, dar nu stiu ce sa cred.Am multi baieti la picioare, dar pe el nu.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Asta inseamna ca nu vrea sa il bagi si pe el in turma de baieti care o ai la picioare.Te-a tachinat pana sa inteleaga cati te plac.Acum,daca a vazut ca tu nu dai semne sa-l placi, si-a restrans activitatea.Se apara,incearca sa te uite. Daca nu te hotarasti sa fii cu el, il pierzi, fii sigura.

2 răspunsuri:
| FericituIndragostit a răspuns:

Ai multi baieti la picioare laughing.Noi nu suntem niste sclavi excitati care mor dupa o fata tb sa te obisnuiesti cu asta.

| ada_8825 a răspuns:

Pai cred ca prietenele tele au dreptate si ca te place.Pentru ca e timid nu vorbeste cu tine si am senzatia ca nici tu nu incerci sa vorbesti cu el cu toate ca ai dori. Vorbste cu el! Te pup :*! Cu drag, Adelina!