| anonimussssssss a întrebat:

O fata din liceu (a 11-a)tot se uita insistent la mine si imi trage priviri din astea gen "te-as lua odata"eu sunt a 9-a.inca o faza.cand sa ma duc acasa eram in autobuz si era si ea in autobuz.cu toate ca pana la scaunul meu avea mai multe optiuni de stat jos a venit langa mine si m-a intrebat daca poate sa stea langa mine si eu am zis da, si de atunci a inceput sa ma salute{tin sa mentionez ca e o fata si frumoasa si bunabig grin}[nu stiu daca am inimerit categoria]UN sfat va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| andrada a răspuns:

Buna!
Cred ca te place happy. Incearca sa afli mai multe despre ea si cand vorbesti cu ea aratate interesat de ceea ce zice si zambestei. Daca si tu o placi pot s-o intrebi dupa ce deveniti prieteni buni ceva gen ''ce parere ai despre mine?''.
Bafta!

6 răspunsuri:
| anonimussssssss explică:

Mda...iar am stat langa ea in autobuz numai ca faza a fost pe doslaughingea statea jos eu m-am dus sa-i zic daca e ocupat am stat langa ea.si n-am putut vorbi nimic cu ea pentru ca ma apucat o tuse de nu ma mai puteam opri.imi dadusera lacrimile...un lucru penibil. data viitoare

| ItsMyTime a răspuns:

Bravo ba sunt mandru de tine
Normal ca ai nimeri categoria
E frmoasa e si buna si se da la tine
Nu strica ocazia big grinbig grinbig grin

| oanaoana1995 a răspuns:

Te place si vrea sa fiti prieteni cand mai vine pe langa tine incearca sa vb cu ea sa vezi ce urmareste de faprtongue

| OnlyOne111 a răspuns:

Scoate-o la un suc sau cerei id de mess poate vrea o relatie cu tine thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

şi când te-ai trezit era dimineaţă? de unde ştii că nu e doar o pură coincideţă?

| firstsnow a răspuns:

Si? ce-i asa greu? intra in vorba cu ea...arata-i ca vrei sa fiti mai mult decat prieteni...