| iasmina_7928 a întrebat:

O intrebare pentru baieti >: ce va excita destul de tare? sunt noua in asta laughing deci?( in afara de a face sex)funda!

Răspuns Câştigător
| Vali87 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat. Pe mine ma excita foarte mult cand o fata se joaca cu lobul urechii mele. Imi place foarte mult.tongue

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ma excita fetele care nu-si propun sa ma excite.

| foxi a răspuns:

Gandul.la tine!

| Reek54 a răspuns:

Spun doar un lucru, mangaiatul pe gat laughing, restul sunt secrete.

| gabytzuku a răspuns:

Si mie imi place in mod special cand o fata ma mangaie pe fata si nu-i trebuie decat un pupic(deci nu sarut obligatoriu) si sunt al ei tocmai ca sunt convins ca arwe acea tandrete feminina,dulce,afectuasa, si trebuie sa recunosc ca imi invarte mintile in cap si gandesc doar in trandafiri si in luna
Zici ca ma hipnotizeaza numai ca nu trebuie sa fac nimic, pur si simplu fac ceea ce simt si ma face sa ma simt natural si ca Dumnezeu m-a facut sa fiu ceea ce niciodata nu as fi crezut, eu

| marnet a răspuns:

Gadilatu` in talpa piciorului stang.