| yourkittycat a întrebat:

O intrebare pentru baietii happy
ca vreti sa va faca o fata pentru a va excita la maxim? ce va excita la o fata?

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

La maxim? Hmm...eu ma excit la maxim atunci cand imi ofera un show lesbi. Altii se pot excita la cu totul alti stimuli. Depinde de fiecare baiat in parte...suntem toti la fel si totusi fiecare dintre noi e unic. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

High hells

| RAY a răspuns:

Cred ca sani sa stii ca da deci nu stiu de ce, poate amintiri din copilarie
fundul asta da mostenit genetic
fata asimetrica cica asta ne atrage de ce nu stiu? cica asta inseamna sistem puternic si ca e fertila ce chestie
si da vaginul e important
cred ca daca e imbracata pe cei mai multi mai ales o imbracaminte sexy pentru ca ne dorim ceea ce nu avem e simplu si logic

| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranţă NU mintea.

| RAY a răspuns (pentru OnuOnulică):

Poate pe tine nu, pe mine ma bucura o fata inteligenta apreciez o fata inteligenta

Răspuns utilizator avertizat
| anonimguy3 a răspuns:

M-ar excita la maxim daca ar fi perversa, sau daca ar face urmatoarele:
-sa fie foarte sigura pe ea sa nu ii fie rusine
-sa fie foarte dornica, adica sa gafaie, sa urle etc
-sa ma lase sa o plesnesc peste fund si tate cand i-o bag
-sa ma lase sa ejaculez pe ea la final

Asta e doar parerea mea, altii au alte preferitne, difere de la persoana la persoana.

| Fernando9Torres a răspuns:

Depinde,fiecare baiat se "excita" diferit... unii doar daca ii arati sanii, altul doar daca te imbraci "provocator"....depinde de ce baiat e, dar majoritatea se excita cand vede un fund si 2 sani straight face

| TeckTonik997 a răspuns:

Mai mult decat fundul, picioarele si sanii cum zic unii, cel mai excitant lucru este sa vorbeasca "murdar" (nu cu injurii, sa nu intelegi gresit) si sa fie cat mai sigura pe ea si cat mai dornica. Nu sa fie bleaga si sa ii fie rusine cu corpul ei sau ceva asemanator.

| HeadShoot32 a răspuns:

O mica distractie in miez de noapte cred ca poate excita orice baiat big grin

| Alin_Cristea_1999 a răspuns:

Fundul picioarele sanii etc.

| AndyAlex533 a răspuns:

Păi pe mine ma excită cel mai mult la o fată fundul, nu ştiu de ce dar (asta simt eu) mă excita mult mai tare o femeie îmbracată decît una dezbrăcată.