| RAY a întrebat:

O persoana care nu e frumoasa fizic poate sa emita atractie fata de sexual opus?

Răspuns Câştigător
| Jessica007 a răspuns:

Am mai discutat acest subiect. Dupa parerea mea nu, mai ales daca nici nu se cunosc.In schimb daca se cunosc si sunt poate prieteni, oricand pot duce prietenia la un alt nivel.

13 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu prea frate

| Fatamuntilor a răspuns:

Frumetetea poate fi vazuta diferit!
Cea ce mie mi se pare frumos, tu poti vedea urat, si invers!

| sofisis a răspuns:

DA. Nu mai fi frustrat. Ti-am mai explicat ca frumusetea nu exista la modul general. Daca mie imi place de unu...asta nu inseamna ca e frumos. Inseamna ca imi place MIE. Si atat.

Răspuns utilizator avertizat
| VelaJohnny a răspuns:

„Frumoasa si Bestia" - deci da laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general (mai ales daca nu o cunoaste) nu prea poate sa emita nici o atractie... dar daca vor face cunostinta, vor vorbi mult si ii va placea felul ei de a fi atunci da. Depinde foarte mult si de acea persoana care este de sex opus, daca are o altfel de gandire (o gandire mai matura cat de cat), daca nu e superficiala, etc. Oricum nimeni nu a schimbat lumea fiind frumos, frumusetea se duce, si ea sta in ochii privitorului. Poate pentru tine acea persoana ti se pare foarte urata, dar pentru altcineva e cea mai frumoasa big grin Daca ma gandesc mai bine, ce inseamna cu adevarat frumusetea? Dar uratenia? tongue Eu nu zic, e ceva firesc sa fim atrasi doar de ce e frumos, dar trece dupa un timp happy

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Sigur ca da de ce nu

| johnbucuresti a răspuns:

Daca ii pui perna pe cap da
eu mergeam 1000 de km ca sa fac sex cu una care nu arata deloc frumos la fata
dar imi placea ca eu o dezvirginasem
si era inca stramta si ma smteam extraordinar de bine cu ea

| Ak69 a răspuns:

Dacă nu e chiar muma pădurii logic, multe persoane mai trec peste anumite defecte fizice dacă totuși ai ce vorbi cu persoana respectivă. Ideea e să nu fie groaznică și de obicei băieții stau cu fete mai urâte, nu invers.

| 123Tina a răspuns:

Da...eu una sunt innebunita dupa persoanele super inteligente