| cristinaanamaria a întrebat:

Oare ce a vrut de la mine? am iesit cu un barbat mai mare cu 14 ani (eu 22 el 36) de la inceput am vbit despre sex si a zis ca vrea sa o facem ce rost are sa asteptam, eu am refuzat, el a inceput sa imi faca cadouri, complimente sa ma scoata peste tot si spunea ca nu ma indatoreaza sa nu ma simt asa, si vineri seara am iesit in oras toate bune si frumoase a zis ca are treaba la bucuresti si a 2 zi pleaca fiind sambata, sambata a plecat si am vb prin sms cat a stat acolo, seara m-a sunat si a zis ca a venit si e obosit, (el imi spusese cand m-a cunoscut ca pe 21 are o nunta adica sambata) apoi a dat-o la intors ca se duc ai lui, si de sambata seara nu a mai sunat nu a mai dat nici un semn de viata, dupa ce a insistat de cateva ori ca vrea sa facem sex, nu am facut-o, oare a vrut o aventura sau ce a fost in mintea lui? as vrea sa imi raspunda oamenii trecuti prin viata, multumesc

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

La ce te asteptai la un barbat cum zici tu,"trecut prin viata"?
Nu vezi cu ce indiferenta te-a tratat? Daca ii dadeai un mesaj si ii suneai ca vrei sa te culci cu el, stii cum iti raspundea? Imediat! Cadourile si iesirile au fost asa sa te convinga pe tine ca merita sa te culci cu el. Foarte bine ca nu ai acceptat! Data viitoare orienteaza-te spre baieti mai tineri. Dragostea nu are varsta, dar cand depaseste limita admisa de psihologi nu e bine!

pa, pa.

| CevaNormal a răspuns:

Posibil sa existe si faza ca sexul nu are legatura cu asta, dar e posibil ca anume si sexul la indepartat de tine, el este un barbat destul de matur, si are si alte ocupatii in afara de tine, deja fa si tu concluziile, dar numai tu decizi, daca intr-adevar esti sigura pe el, si vreai sa fii cu el, incepe ceva, dar daca nu, atunci lasa-l balta, ca asa relati departe nu merg

| Derye a răspuns:

Draguta, barbatul vrea sex. De ce nu il oferi? Va protejati amandoi, si totul e bine si frumos.
Tu esti singura vinovata, nu aveti nici cine-stie-ce trecut, deci poate renunta la tine usor. El nu are de ce sa stea pe uscat, cand poate gasi ceea ce cauta in alta parte.
Tu cred ca esti aventura, pentru ca el nu are nici o obligatie fata de tine. Eu zic sa iti mai largesti orizonturile, si sa accepti si sexul mai usor. Nu zic sa o faci de la prima intalnire, dar nici chiar asa, el asteapta-asteapta, se poarta frumos, si tu tot refuzi?
Barbatul nu e o jucarie cu care sa te joci cand iti vine chef, trebuie sa te gandesti si la el. El s-a gandit la tine (iesirile, cadourile s. a. m. d. ) dar tu?

| Derye a răspuns:

@elena1: Asa, si in intrebarea ta, ai specificat acest lucru?

Oricum, o saptamana e prea putin, dar dupa o luna, tot trebuie sa'i cedezi si lui. Ca are si omu' nevoi. Asta o spun la general, ca o lectie pentru tine.

Tipul vroia doar o aventura. Nu'l mai cauta, si daca o face el, spune'i clar ca nu vrei sa auzi de el.

| Derye a răspuns:

@Gabriella: lol, daca e cu 14 ani mai mare e rau? Cand o sa ai si tu 36 de ani, baietii de 22 or sa zica: ia uite ma, ce rea e aia, ca are 36.
Tu gandesti macar?

| paramore a răspuns:

Cine stie, o fi si insuratoh go on
vroia si el ceva proaspat...
dk u ai refuzat s-a plictisit, si ce putea sa creada despre tine dk ti-au placut cadourile si plimbarile?

| Ioana2518 a răspuns:

Eh.mai sunt barbatii in lumea astahappy

| aangelia a răspuns:

Cred ca e logic ca a vrut o aventura laughing

| Georgix a răspuns:

Nu sunt eu trecuta prin viata, dar incerc sa-mi dau cu parerea.happy
Eu cred ca el a vrut doar sa te foloseasca.De ce cred asta?thinking e simplu:e mai in varsta decat tine, ti-a propus de la inceput sa faceti sex, iar vazand ca nu reuseste asa a incercat sa te impresioneze cu cadourile acelea crezand ca ii vei cadea mai repede in plasa astfel.
Bine ca ai fost cu capul pe umeri si nu ai acceptat sa faceti sex.

| bughy89 a răspuns:

Nu pot sa spun ca am o experienta intr-un astfel de domeniu dar, se poate ca el sa fi fost casatorit avand in vedere ca avea o varsta. Si mai mult daca insista cu sexul treaba e clara. Vroia sexul de aceea dupa prima intrebare de genul, a inceput cu complimente, cadouri si alte chestii ca sa ajunga la un rezultat. Parerea mea e ca ai facut bine ca l-ai refuzat(... i-ai dat peste nas).

| Fllly a răspuns:

Aventuraoh go on
Iar tu bucurate ca ai ramas cu cadourile facute de elsmugsmug
bft

| cristinaanamaria explică:

Derye! stai asa ca relatia noastra avea 1 saptamana si 1 zi, daca intr-o saptamana s-a plictisit?

| iooaiooa a răspuns:

Esti tinerica ceai vrut de la unu mult mai batran... evident ca in mintea lui a fost o aventura. a vrut doar se la asta se gandea. stia ca nu o a aveti viitor...imi pare rau

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Eu zic sa nu te mai intalnesti cu el pentru ca sigur e un om rau! Daca e cu 14 ani mai mare decat tine inseamna ca un om rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ti-o traga si sa te arunce ca pe o zdreanta

| Stranger79 a răspuns:

Cu siguranta a vrut sa te aiba. Nu trebuie sa disperi ca nu a mai dat nici un semn de viata. Oricum pana la urma tot el te va cauta si iti va spune ca "din diverse motive" nu te-a cautat si se va purta frumos cu tine iar si tot iti va cere sa faceti dragoste. Asta este tehnica lui sa vada cum reactionezi. big grin Asa ca nu te lasa decat daca ai incredere in el si daca va fi si dorinta ta sa se ajunga acolo happy Nu trebuie sa faci pentru el. Faci daca si tu iti dorestihappy