| Morbius a întrebat:

Oare este vreo problema daca nu am penisul drept? Adica la mine este curbat in jos, ca un fel de banana, si nu stiu daca pot sa o penetrez asa bine?
Ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Îți faci griji inutile!

| Morbius explică (pentru Andreeush):

Multumesc de incurajare!

| ywar a răspuns:

Propun sa te ajutam si noi. Unde sunt mai multi, puterea creste.

| Passatb6 a răspuns (pentru ywar):

Exact. Unu il are in sus, altul in stanga, altul in dreapta. Completam noi.

| HadesSs a răspuns:

Poti sa incerci si sa ne povestesti apoi cum a fost happy

| bbobo22 a răspuns:

Nu te stresa. In mod normal nu cred ca ar trebui sa ai nici o problema din cauza asta. Daca o sa te simti complexat atunci sunt mari sanse sa ai probleme de erectie si atunci chiar o sa fie o problema. Este foarte posbil ca partenera ta sa considera acest aspect ca fiind ceva deosebit happy...deci ai incredere in tine.

| Passatb6 a răspuns:

Sa bagi balauru in grota.