| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare >:". Deci la mine in clasa e un baiat caruia ii place de o fata, noi o numim "blonda" fara ca ea sa stie, ea e din alta clasa si noi am vazut-o cand a venit la optional la engleza la noi in clasa.Si de atunci, baiau` de care am zis s`a indragostit de ea si noi fetele radem de el, insa fata nici nu se uita la el, nici nu ii vorbeste, trec unul pe langa altul, baiatul isi intoarce privirea dupa ea, ea nimic. Tot insista acel baiat, adica face pe bebelusul` adica se ascunde dupa copaci sa se uite la ea :-J. nu stiu ce sa zic sa-i bag in cap ca blonda nu`i de el si ca are prieten si prietenu ei, are 17 ani si inca e in a 7 (a ramas repetent) bine, nu conteaza asta.Cum sa-i zic fara sa-l ranesc ca blonda nu e de el.pentru ca, el atunci cand vrea ceva, nu-l prea poti opri.Adica cum sa spun, chiar o place si ea nimic nimic nimic! Adevarat, ea nu stie ca el o place! Va Rog Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Eu zic sa nu te bagi! Daca rezultatul va fi negativ te va invinui pe tine ca te-ai bagat si l-ai sfatuit.O sa-si dea el seama cu timpul.Numai el e in masura sa spuna daca fata este sau nu pentru el.