| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda! Iubitul meu e plecat in strainatate la munca de aproape 5 luni si imediat dupa Craciun trebuie sa vina in tara( e al doilea Craciun pe care il petrecem departe unul de altul sad ) Faza e ca numai este mult deloc, dar aceste ultime zile ma omoara! Mai ales ca stiu ca numai e mult si pot din nou sa-l simt langa mine.Ce activitati as putea sa am incat ca timpul sa treaca foarte repede? Astept raspunsuri serioase! Cei cu chef de misto sa se duca la alta intrebare dau alta categorie de intrebari!

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa te uiti la filme si seriale misto,sa mergi la sala cu o prietena,sa iesi in mall,sa mergi la shopping,sa vizitezi locuri,sa faci o activitate noua : calarit,parasutism,cliff climbing. Sa inveti o limba noua,sa mergi la muzeu, sa mergi la zoo sau planetariu daca ai in oras, sa-ti cumperi un caine,sa vorbesti mai mult cu parintii tai,sa-ti revezi rudeniile vechi,sa faceti schimb de idei si amintiri,sa incepi sa scrii sau sa citesti,sa faci ceva crativ : deseneaza sau canta, apuca-te de un sport, du-te la masaj,du-te la spa,incearca sa vei cum e la un party fara iubitul tau,simte-te bine, du-te cu sania (cand vine zapada), du-te la stand-up comedy daca esti trista,urmareste ce se intampla in lumea modei,ce e nou pe piata,cum se imbraca doamnele anul ce vine,ce tinute vor avea de revelion,incearac sa te joci un joc, cat pe pc, cat pe telefon, vorbeste cu prietenii apropiati mai des, vorbeste cu iubitul tau, pastrati tensiunea intre voi doi! Sper ca am fost de ajutor! big grin

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poti sa faci curatenie in casa(fara misto, te tine ocupata)
Poti gati
Sa citesti
Sa vizionezi filme
Sa faci shopping

| VelaJohnny a răspuns:

Cititul big grin sa nu fie de dragoste ca e mai grav atunci laughing si no, eu ca sa ard timpul ma uit la filme sau joc jocuri happy