| Radu199595 a întrebat:

Ok sunt virgin, am 16 ani si am sa o fac cu prietena mea...am vrut so bag dupa ce i-am facut sex oral dar dupa nu a mai vrut.si am observat ca intra greu.acum vom face probabil sex cat de curand si vreau sa stiu cum sa o bag sau in ce pozitie sa intre usor sa nu ma fac de ras.pentru ca ea nu mai este virgina.si ce pozitii imi recomandati?(chiar daca sunt virgin, prefer niste pozitii care sa o satisfaca bine atat pe ea cat si pe minebig grin)

9 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Vine de la sine... Dacă te faci te râs şi râde de tine, las-o dăo dq de piţipoancă...
Apropo, vezi să ai prezervativ, că dacă bagi in ea, vei devenii tătic happy.

| aryana1991 a răspuns:

Incearca pentru moment o pozitie comoda si dupa las-o pe prietena ta sa te introduca in tainele amorolui

| Radu199595 explică (pentru aryana1991):

O pozitie comoda? like?big grin

| aryana1991 a răspuns (pentru Radu199595):

Pozitia misionarului

| DrA a răspuns:

Daca vei folosii un prezervativ totul va fi mult mai usor deoarece majoritatea prezervativelor sunt lubrefiate. Plus ca doar prezervativul te protejeaza impotriva bolilor cu transmitere sexuala si pe ea impotriva unei sarcinii nedorite. Bucurati-va de moment si nu te stresa foarte mult. Daca te respecta nu are de ce sa rada. Succes

| Couragebv a răspuns:

Cea mai comoda pozitie e cea normala ( sau a soldatului) din cate imi aduc eu aminte, si casa intre mai usor trebuie mangaiat mult, si excitata si nu trebuie sa o bagi pe toata dintr-o data, cate putin, usor, incet, ai sa reusestiwinking.

| iLi3 a răspuns:

Fii.insuti.si.totul.va.fi.ok.
Nu.trebuie.so.demonstrezi.pe.superman.in.pat.winking

| ema21 a răspuns:

Misionarul. merge si cand partenera trece de 100 kg dar trebuie impins din rasputeri.

| Radu199595 explică:

Da normal ca o sa o fac cu prezervativ.mersi de raspunsuri big grin