| Ododododo a întrebat:

Pai e ciudat de spus un baiat din cls mea este gay si nu stiu ce sa zic fetele mor dupa el ce e cert e ca nu e si vice versa si de un timp se da la toti baietii din clasa toti i-au spus ceva de genul,, Bai gayule nu ne culcam cu tine nici platiti" si acum ma incearca pe mine ce sa ii zic sa ma lase in pace si sa nu imi bat joc de sentimentele lui nu vreau sa il ranesc ma rog de fapt vreau dar nu pe el nu acum si mi-a mai zis ca vrea sa ma si sarute de fapt daca ma gandesc vreau sa ii fac ceva sa il ranesc imi puteti spune ce

Răspuns Câştigător
| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heiii.
Si ce daca e gay? Crezi ca, daca e de alta orientare, trebuie sa il ranesti? Mai intai gandeste-te : Merita? Sau vrei sa fii si tu ca toti tipii de la tine din clasa?
Explica-i ce se intampla!

Adda

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Punct, virgulă, în general exprimare coerentă nu s-au inventat l atine?
Şi-n plus, de ce vrei să răneşti o persoană care nu te deranjează şi, în plus, tu crezi desprea ea că are altă orientare sexuală decât tine?!
Tu cu ce parte a corpului gândeşti? Serios acum...

| Cryssy a răspuns:

Stai putin ca nu inteleg. In primul rand esti fata sau baiat?

| alone a răspuns:

Da stiu ca nu e bine sa t anvata sata dar daca ai nev atunci bine... daca vrei sa distrugi o pers mai antai tr sa ii afli punctul slab dar cel mai slab, un secret sau ceva c al poate rani rau d tot si al lovesti exact acolo, dar mai antai gandeste-te bine daca merita cu adev?

| Adyna_2391 a răspuns:

Buna, orice ti-ar fi facut baiatul respectiv nu trebuie sa il ranesti sau sa iti bati joc de el, Pana la urma e alegerea lui, nu trebuie judecat dupa orientarea lui sexuala, Poti sa ii explici frumos ca nu ai aceleasi gusturi ca el si gata, fara sa te cobori la nivelul de a-ti bate joc.

| Ododododo explică:

Probabil ca ai dreptate adda totusi nu toti baietii din cls ii zic bay gayule jumate da jumate nu si banuiesc ca ai dreptate nu ar trebui sa il critic plus ca este alegerea lui pe cine place si nu ar trebui sa ma impotrivesc poate cine stielaughinglaughing dar acum poate ca daca incerc sa ii explic ori 1)Sare pa mine direct ori 2)Intelege sper sa fie 2happyhappy