| anamaradanut a întrebat:

Pana acum îmi venea ciclu pe 31, luna aceasta mi.a venit în 14, pana acum era abundent si cu cheaguri și fără dureri, luna aceasta nu are cheaguri, nu este abundent, dar ma doar foarte tare burta, este ceva normal?

2 răspunsuri:
| Yon1470 a răspuns:

De ce nu intrebati un doctor pentru asemenea probleme si cereti sfaturi pe internet? Normal ca te doare si burta, cand esti la perioada.

| KaWiT a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu mama ta despre acest lucuru, sau ai putea sa contactezi un doctor specialist si sa vorbesti cu el despre aceasta problema.
Mult succes.