| ursuletz_5335 a întrebat:

Pana la ce varsta se dezvolta penisul? conteaza inaltimea?

7 răspunsuri:
| Bog15 a răspuns:

Si eu tot pana la 21 de ani stiu, dar poti si pe la 45 de ani, daca te cheama turcu (adica operatie tongue)

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

20-22 ani

| NOname12212 a răspuns:

18-21 ani...

| Marius_4602 a răspuns:

Pana la varstra de 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu se dezvolta si acum.Cind se dezvolta cind se mai odihneste si el.Cred ca pina pe la 20 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gena omului, pina la 18-23 de ani, inaltimea persoanei nu cred ca are treaba cu kilometrajul penisului, am un prieten de 1, 60 inaltime de care fug multe femei, dar mai bine asteapta raspunsul unei doamne, sunt sigur ca te va linistii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la penis conteaza lungimea si grosimea.inaltimea nu prea.