| hloppp a întrebat:

Pana la urma femeia are sau nu orgasm atunci cand face sex?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca rezisti 20 de min are.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de bun e a partenerul

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde, daca barbatul este capabil sa o faca sa atinga placerea suprema iar ea nu este frigida

| mihai69 a răspuns:

Numai dacă face dragoste cu cineva care știe CUM se face. Și (evident) dacă nu e frigidă.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu toate...insa majoritate au orgasm dar nu la fiecare partida de sex...

| minrest a răspuns:

Are, da il iubeste pe partener, daca simte ca e in siguranta, atat ea cat si relatia, daca partenerul e atent la ce simte ea, nu numai el, etc. Si daca nu e frigida sau anorgasmica. Salut.

| SkyPilot a răspuns:

Uneori da, uneori nu. Depinde in mare masura de partener.

| Alcyon a răspuns:

Unele au, altele nu.

| MskDesign a răspuns:

Bineinteles ca au, dar depinde de capabilitatea partenerului.