| anonim_4396 a întrebat:

Parca am luat-o razna,am avut un prieten care isi dorea foarte mult sa avem o relatie,ne cunosteam de mult timp,cand totul era frumos si eram pe cale sa incepem o relatie s-a indepartat de mine, asta datorita faptului ca eu am fost plecata o vreme din tara,cand am ajuns acasa m-a sunat sa ne vedem,a venit acasa la mine cu inca doi amici de-ai lui,am stat,am vorbit,totul era normal si din ziua aia s-a indepartat de mine,adica eu nu sunt genul ala de persoana care sa insist,dar chiar nu am reusit sa inteleg motivul, l-am cautat la telefon, Facebook ...imi raspundea foarte sec,au trecut zile,tot asteptam sa ma sune sau ceva,asa eram obisnuita,uneori ma suna din ora in ora,parca imi lipsea ceva,mi-am zis ca nu o sa-l mai caut,i-am spus si lui acelasi lucru,si nu m-am tinut de cuvant,ma simt prost pentru ca am cazut de proasta,adica am ajuns atat de rau sa stau intr-o explicatie,eu nu eram asa, mie nu-mi pasa asa mult, de ce ma simt asa de prost?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu ati fost compatibili din punct de vedere comportamental.

4 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Asta inseamna ca ea nu tinea intr-adevar la el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca tii la el.

| Printesa10TM a răspuns:

Nici el la ea.

| Em4nuel0Emmy a răspuns:

Asta inseamna ca el nu tinea intr-adevar la tine.