| MrFunky2 a întrebat:

Pe fete le atrag băieții cu semne din naștere pe față?

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu neaparat
Nu

| RAY a răspuns:

Nu, o fata este atrasa de o fața masculina lata simetrica,inaltimea, vocea groasa, umeri lati, fara burtica, bratele musculoase, degeaba ai un suflet de aur daca nu exista nici o atractie fizica

| Laura78 a răspuns:

Nu tocmai. Pe fete le atrag baietii cu personalitate, si la fizic doar un corp bine lucrat, dar nu e decisiv.

| RAY a răspuns (pentru Laura78):

Ba e decisiv, pentru ca daca fata te place vrea sa te cunosca, daca nu te place la fizic nu are chef sa te cunosca, acelasi vrajeala personalitatea conteaza pe naiba, primul aspect este fizicul, de asta tineti baieti in lista prieteniei ca nu va atrage fizic si alegeti badboys pentru ca va atrage

| Alexuta921 a răspuns:

Depinde de semn, daca e o alunita e adorabila daca e ceva mare nu prea mi se pare estetic.