| Adela898 a întrebat:

Baietii voua ce fete va displac\ nu va atrag?

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Nu ma atrag alea urate (asta e LOGIC), la caracter ce pot sa zic: nu suport suferintele, fitele, glumele de prost gust (mai ales alea perverse)

17 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

Pai, figurile de pitipoance ma lasa rece

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Fetele cu fite... nu ma atrag., prefet sa fie mai maturasi cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele care cauta cu tot dinadinsul sa fie in atentia tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiu ca mie mieste mai usor sa-mi zic ce fel de fete imi plac decat care nu le placbig grin

| Adela898 explică (pentru anonim_4396):

Atunci spune...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adela898):

Imi plac fetele amuzante si care sunt dispuse sa vorbeasca

Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns:

Heyhappy pai..nu imi plac cele cu fite prea marihappy in rest detalii mari nu prea sunt

| ChuckNorris42 a răspuns:

Fitoasele, figurantele, proastele cu atitudine si orice fel de curva -NU
Decente, normale, inteligente, amuzante si (deja am pretentii) frumoasa -DA

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru ChuckNorris42):

1."Fitoase bla bla bla..."
2."Decente etc. etc..."
-Iar acum o intrebare mai personala...ai gasit'o pe 2 sau inca o mai cauti?raised eyebrows

| ChuckNorris42 a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

U-huh, numa ca e luata. Deci pierd timpu cu fete gen numero 1 si astept sa mai gasesc una...calumea. Daca nu, asta e. Dupa cum vad, e posibil sa-mi petrec timpu numa cu fitoase o vreme. Ce pot sa fac? Sper in continuare ca in adunatura asta de pitipoance se mai gaseste si o fata decenta.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru ChuckNorris42):

De ce disperi?, sunt atatea femei in Romania (ca sa nu spun de toata populatia de gen feminin de pe glob), depinde si in ce anturaje te invarti, depinde de mai multe + fata de la numarul 2, cum ai descris'o tu ar insemna o relatie serioasa, fetele in genul cele'i de la numarul 2 numai la o relatie serioasa s-ar putea gandi...si acum te intreb eu pe tine:cati ani ai? de consideri ca ai putea intretine o relatie serioasa si nu doar una de dragul de a avea una/din lipsa de acupatie.

| Adela898 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Am 17 ani

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Adela898):

Nu pe tine te intrebam, of doamne!
Il intrebam pe domnul ChuckNorris42, uitate mai bine sa vezi conversatia.

| Adela898 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Am vazut exact dupa ce am raspuns laughing)

| alin1111111111111 a răspuns:

Nu imi plac manelistele

| Ciocanciprian12 a răspuns:

Mie nu imi plac alea cu fite laughing cele usuratice si sa fie si un pic inteligenta ca daca nu e poate sa fie cea mai frumoasa din lume