| anonim_4396 a întrebat:

PENTRU BAIETI Am vazut multe pareri despre cum e sa faci prima oara dragoste adica durere si toate alea... dar la baieti cum e prima oara, doare sau ceva? nu e intrebare de teama ci de curiozitate mai multwinking si poate spuneti si cum s-a intamplat big grin

4 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Ah... sex in viitor cica

" http://sphotos.ak.fbcdn.net/......6460_n.jpg "

Oare nu i-o fi rece fetei aleia? :-?

Eu m-as simti cam metalizat

| Dominicc a răspuns:

Ady00pk - rolling eyes nu ai inteles tu aluzia

| Ady00pk a răspuns:

Nu doare la baietibig grin e o placere continuuahappy Daca si fata e virgina trebuie sa o ia incet si etc etc dureaza cevabig grin

| Ady00pk a răspuns:

KonstantinC nu ai inteles ideea si ce se intampla acolo! Se presupune ca barbatii vor disparea incetul cu incetul! Deja s-a inventat spermatozoizii artificiali! Deci rolul nostru poate fi inlocuit oricand.Acolo femeile au creat niste roboti asemanatori noua! Si stai linistit ca nu ii este friglaughing chiar crezi ca nu are termo...bla bla cum or sa se cheme in viitorhappy Mie nu imi vine sa cred ca tu credeai ca acolo e un barbat metalizatlaughingrolling on the floor taranul tot taran ramane.