| LoveAgain a întrebat:

Pentru baieti Cum preferati : fata sa fie epilata si iritata (ca doar se irita dupa ce se epileaza) in zona V sau neepilata si neiritata? thinking

Răspuns Câştigător
| craniul a răspuns:

Epilata si iritata laughing

9 răspunsuri:
| alalexandra a răspuns:

Daca se face cu lama poate sa se dea cu pudra de talc dupa si nu se mai irita, daca se face cu aparatul epilaror sau benzi de ceara -crema inainte-gheata dupa si o sa iasa super crede-ma!

| LoveAgain explică:

Da si cum ai vrea tu sa nu se irite dupa ce se epileaza destept mai esti! laughing

| LoveAgain explică:

Pai tocmai de aia intrebam epilata cu iritatii sau neepilata fara iritatiihee hee tongue

| LoveAgain explică:

Draga Complexă te rog frumos sa nu te mai bagi in seama aiurea si sa judeci ca nu te-a bagat nimeni in seama asa ca! multumesc

| ZuZu_5648 a răspuns:

Dar iritatie trece pana creste parul ma...

| adrian0123 a răspuns:

Epilata si neiritata. Daca este fata desteapta stie ce produse sa foloseasca pentru a nu se iritawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru adrian0123):

Adrian0123 si alalexandra au celel mai bune raspunsuri, insa tu ai preferat sa "premiezi" un raspuns tot ca al tau. Siguir esti fetita / fata ( dar nu femeie). Documenteaza-te mai mult.

| cyxx a răspuns:

Epilata si neiritatawinking

| Sofer a răspuns:

Sa fie doar epilat fără iritații.