| Laaraa a întrebat:

Pentru baieti : la ce va uitati prima data la o fata? fizic vorbind

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La fata ei, cum are chipul.

| cossmy a răspuns:

De obicei fţc (in ordinea astabig grin). P. S. adica fata, tate, curlaughing

| DEBrown a răspuns:

Acum sincer iti dai seama ca toti baieti se uita intai la sani si curbig grin Dar conteaza mai mult ce are in capwinking

| Mihai7best a răspuns:

Prima data ar trebui sa te uiti la cum e in interior, dar ca fizic te uiti la ce e imbracata si de obicei la par si la fata, bine sunt si obsedati care se uit la fundu si sanii ei prima data poate sunt mai diferit cine stie...

| BoBBy a răspuns:

Fata, corp

| Cristiano13 a răspuns:

Eu la corp adica silueta :-P

| rey a răspuns:

Ochi.

| andrei a răspuns:

La fata...si la par apoi ochi apoi siluetawhistling

| 123_6738 a răspuns:

La curhee hee