| SkumpiiiAlex a întrebat:

Pentru voi ce este cel mai important la o fata, caracterul sau fizicul? Si la ce va uitati prima data la o fata (fizic vorbind)? Ati putea fi impreuna cu o fata fara inima si sentimente dar care e frumoasa?

6 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cred ca 20% aspectul fizic si 80% personalitatea.laughing

| Vendetta23 a răspuns:

Cel mai important e caracterul.
ca baiat prima oara la fizic te uiti la sani/fund/fata (depinde de fiecare laughing ) pe unii ii intereseaza doar fizicul dar nu toti sunt asa.

| RazZor_9900 a răspuns:

Buna,daca vrei sa vorbim despre asta baga id.ul meu. alex.alexandru1696

| SkumpiiiAlex explică (pentru RazZor_9900):

Draga RazZor_9900, te apuca laughing vezi ca am doar 12 ani si 7 luni. Punea intrebarea pentru ca pe mine toti baieti ma considera frumoasa, imi tot spun ca arat bine, ca sunt inteligenta, dar imi mai spun ca nu am inima, ca nu am sentimente. Toti imi spun ca ma plac si ca ma iubesc, dar dupa ce le spun "NU vreau sa fiu cu tine, dar putem fi prieteni si te pot ajuta sa gasesti alta fata" imi spun ca sunt ciudata, ca nu am inima, sentimente, si ca niciodata nu au fost indragostiti de mine sad

| Dani38 a răspuns:

Caracterul clar! Aspectul fizic este trecator.
Prima oara la o fata te uiti la fizic. E normal sa te atraga pentru inceput fizic ca apoi sa-i descoperi caracterul.
Prima oara ma uit la fata si mai ales la ochi, adica la ce fel de privire are... vesela, trista, rea, blanda, perversa etc etc.
Nu cred ca exista o astfel de persoana, fara inima si sentimente. cu toti avem sentimente, chiar daca nu tocmai frumoase, dar avem sentimente. Cat priveste intrebarea, raspunsul e NU cu exceptzia unei aventuri, care cred ca nu se pune.

| m3MyTzA a răspuns:

Ambele sunt importante caracterul e mai important...prima oara te uiti la fata cobori pana la bust dupa la fund etc.