| CravataAlbastra a întrebat:

La ce va uitati prima data la o fată la aspectul fizic? Dar la băieți?

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca ma uit la aspectul fizic ca doar nu vad suflete cum vad uni,uni sunt detectoare de suflete da ei pot cunoaste carcaterul cuiva dupa pria intarnire cica, suntem finte vizuale ne place cei frumos,adoram frumustea dar ne mintim mereu ca nu e asa, la baieti la carcater ma uit ca doar nu sunt gay,sa fie alb desigur, german daca se poate, sa fie rational, ateu, sincer, serios, sa fie glumet sa nu fie ipocrit sa stie cei o gluma sa nu profite de mine

| Drimmero a răspuns:

La par ma uit, ador parul fetelor, mi se pare ''secretul frumusetii lor''!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La aspectul fizic... cred ca la fata evident laughing

| CravataAlbastra explică (pentru DoarBogdan):

La față, dar te-ar conveni ca la corp sa aiba 200 kg? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Pai dupa arunc privirea mai in joswinking

| Doub a răspuns:

La tot

| J0B0MAT a răspuns:

Sunt fată.La fete mă uit la păr, la unghii şi la sâni.La băieţi mă uit la ochi.

| RainmakerX a răspuns:

Fete --->Par, ochi, latime si inaltime happy

La baieti nu ma uit... eventual doar la freze =]] Aaa, si la inaltime laughing Imi place sa vad daca sunt mai inalt decat ceilalti :'>

| R0R0 a răspuns:

Sunt fata. Cand vad, pentru prima data un baiat, ma uit in ochii lui.

| Idkidk a răspuns:

La caracter.

| syd2 a răspuns:

Intrebarea e irelevanta.

| CravataAlbastra explică (pentru syd2):

Irelevantă pentru cine nu o intelege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca ma uit prima data la fata, adica sa fie frumoasa sau sa-mi placa mie. Da, la aspectul fizic. Dupa aia la suflet, la om pana la urma si in cele din urma si la forme putin, adica sa nu cantareasca 30 de kg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza si aspectul fizic,dar mai mult conteaza caracterul,orice ai zice.
Prefer sa stau cu o fata draguta,si desteapta,si cum imi place mie, decat cu o fata care arata super bine, si prostuta, care nu intelege ce ii spun, si care nu poate sa fie un sprijin la nevoie.

| CravataAlbastra explică (pentru anonim_4396):

Te contrazic asupra faptului ca in ziua de azi o persoana este ori deșteaptă ori frumoasa. Gresit. Astăzi intalnesti fete si frumoase si deștepte. Nu este neaparat sa aiba doar o calitate din cele doua. Bineinteles ca sunt si exceptii. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Pai nu am zis ca nu exista, am zis ce as alege dintre cele doua categorii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Varianta urata si tuta nu exista?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) ba da, dar sa speram ca nu o intalnim

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ies din peisaj, si daca o voi intalni, nu am cum sa fac un cuplu cu ea.

| DeathOfDreams a răspuns:

La felul cum se imbracă și la păr, mereu.
Ah, și dacă e înalt.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

(Sunt fata in caz ca nu stiai) La o fata ma uit la decolteu,(gelozia) chiar si fetele se uita la alte fete laughing.La baiat ma uit la ochii lui.

| CravataAlbastra explică (pentru DarySiNimicMaiMult):

Stiu ca si fetele se uita la alte fete laughing ( tot fată sunt).
Am înțeles ca la băieți te uiti la ochi, dar am intrebat ce e mai important pentru tine.

| DreamWhite3000 a răspuns:

Prima oara incerc sa patrund in sufletul ei sa vad ce fel de persoana este. Buna, rea. Daca avem lucruri in comun! Incerc sa o cunosc mai bine ca sa stiu ce ii place, sa ma fac mai placut in fata ei.(fata)
La baieti cam la fel ca la fata doar cu inca cateva in plus.Trebuie sa fii disciplinat in preajma ei, trebuie sa dai exemplu de o stare buna!+Aspectul fizic/! Funda?

| J3nnif3r a răspuns:

La baieti - la inaltime, nu vreau un barbat de buzunar - vreau sa zic ca intr-un cuplu el ar trebui sa fie mai inalt. Dupa aia daca e slab/gras/ potrivit, daca il ajuta fata sau nu prea.

| AnotherTypicalGirl a răspuns:

La fete ma uit sa nu fie una cu fond de ten gros de trei degete si cu sprancene ca la nike (sunt fata) iar la baieti la ochi, inaltime,"latime" big grin ...cred