| Ludacriss a întrebat:

Pentru fete:
Am in clasa o colega care este timida si ma place, dar nu recunoaste. Atat de timida... I-am zis ca este draguta si a rosit toata. Ce sa-i mai spun astfel incat sa o fac sa roseasca din nou? Chestii frumoase... Voua ce va place?
Fund@!

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Poti sa-i arunci din cand in cand priviri sugestive, din care sa reiasa ca si tie iti place de ea. Cateodata incearca sa o atingi intentionat cand treci pe langa ea. Poti sa-i spui cat de mult iti plac ochii ei, zambetul, mersul si candoarea. Spune-i chiar ca iti place foarte mult cand roseste. Vei vedea ca va rosi cu siguranta.

3 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Pai incearca sa faci mai multe lucruri cu ea, bag-o mai mult in seama si dupa ce va obisnuiti asa, poti sa ii faci complimente. Probabil a rosit ca a fost prea brusca chestia asta...big grin >>>>
Bafta!

| Mauve a răspuns:

Lasa fata in pace.Nu o mai fa sa roseasca.

Răspuns utilizator avertizat