| RobyAdy a întrebat:

Pentru fete: Care este varsta optima pentru casatorie?

Răspuns Câştigător
| simona1992 a răspuns:

Dupa ce ai o cariera bine pusa la punct in nici un caz sub 25

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce este salariată! Nu trebuie să stea la mâna bărbatului.
Pa, pa.

| Lilia2621 a răspuns:

Cred ca e normal de la 25 de ani in sus, deoarece atunci ai o profesie si iti poti incepe cariera. Insa eu vreau la 23-24 sa ma casatoreschappy

| DeEAஐ a răspuns:

Nu exista asa ceva.sryhappy

| νєησм a răspuns:

Salut,19-22 de ani max 24 consider ca trebuie ca la 26 de ani deja un copil happy.

| Ana a răspuns:

In jur de 24-25 ani

| Kazimir a răspuns:

| adelynaa a răspuns:

Dupa ce ai un job stabil ca in caz in care apare un copil sa-i poti oferi ce-i trebuie si bineinteles pers potrivita langa tine.

| Akira a răspuns:

De la 25 in sus

| Bastet a răspuns:

| Ilinca a răspuns:

Eu cred ca intre 20-30 de ani. Adica nici prea devreme, nici prea tarziu. Parerea mea happy

| yyyyy a răspuns:

Eu cred ca 20 ani dar depinde unele mai devreme altele mai tarziu

| AliiB a răspuns:

Nu stiu ce-s cu raspunsurile astea, dar nu m-as casatori inainte de 30 de ani.
De ce sa iti strici tineretea cu obligatii, griji...
Parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D la 22-25

| lola_5690 a răspuns:

19 ani