| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete:
Mai sunt fete care apreciaza un baiat cu suflet, un baiat politicos, "cuminte", un baiat care ar fi in stare sa-si dea viata doar ca s- o vada fericita pe fata care o iubeste, un baiat care ii este frica sa-i spuna fetei pe care o iubeste ce simte pentru ea, sa nu fie luat l-a misto, un baiat care ii este teama sa-si deschida sufletul in fata "ei" sa nu creada ca e un pampalau.

Multumesc! Astept raspunsuri de la fete.

29 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Nu, ăsta e Iisus Hristos.

| RAY a răspuns:

Haaaaaaaaaa pai rad ca va mintiti singuri traind in ipocrizie si minciuna, pe internet cu toti suntem ingerasi care doar sufletul conteaza in realitate conteaza altceva, zi-mi tu o singura fata de pe planeta pamant care da 2 lei pe sufletul unui barbat? asteas is vrajeli e aiurea sa crezi in asa ceva, tot ce conteaza in viata sunt banii, comportamentul de mascul alfa, inteligenta de a sti sa minti sa fi ipocrit, ne plac ipocriti i adoram i iubim i pretuim, in fine viseaza in continuare tu acolo

| neutrino a răspuns:

Nu stiu ce poate sa faca o fata, cu un asemenea baiat descris de tine. Este adevarat ca fetele isi doresc un partener cu suflet, istet, nu pampalau, capabil sa cucereasca o fata frumoasa si isteata.

| LoveSleep a răspuns:

Cum a zis neutrino.

| Doub a răspuns:

Da, mai exista.
Desi nu pot intelege o fata care vrea un baiat care sa "moara in chinuri".thinking sau caruia "ii este frica sa..."

| KillMePlease a răspuns:

Exista inca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au disparut inaintea dinozaurilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ganul asta este perfect pentru mine ( totusi sunt o specie pe cale de disparitie ). Problema la voi este aceea ca va indragostiti de fete indraznete si populare. Acel gen de fete cauta bietii care li se aseamana lor la comportament. Cauta fetele alea sensibile, finute si usor timide care poate pana acum nici nu le-ai observat pentru ca nu vor sa iasa in evidenta.

| Happyjump a răspuns:

Toate fetele apreciază asta, le place sa țină ceva sub papuc

| thewomaninwhite a răspuns:

Normal ca mai exista. Acelasi lucru as putea sa intreb si eu: oare mai exista baieti/barbati adevarati, romantici, inteligenti dispusi sa-si ofere sufletul doar unei femei? Mai exista barbati care stiu sa cucereasca o femeie treptat cu flori si chiar scrisori de dragoste sau care are curajul sa inceapa primul o conversatie cu fata pe care o place si nu sa astepte pana cand altul face asta sub ochii lui. Eu una nu cred ca mai exista astfel de barbati. Dar chiar si asa tot sper sa gasesc vreodata o varianta de print pe cal alb, un erou din romanele de dragoste pe care le citesc, iar daca nu-l voi gasi mai degraba raman singura.

| Pinocchio a răspuns:

Mai exista.
Cauta.

| TanteMarianne a răspuns:

Exista.

| KMaddieK a răspuns:

Exista. Trebuie cautate cu mare atentie.

| veryhonest a răspuns:

Fetele au preferinte diferite la baieti. Bineinteles ca exista si fete de genu'.

| Sasha30 a răspuns:

Da, clar. Eu apreciez foarte mult aceste lucruri!

Răspuns utilizator avertizat
| UneRencontre a răspuns:

Deci, exista asemenea baieti? :O unde?

| SorinTudor a răspuns (pentru UneRencontre):

Aici aICI laughing

| UneRencontre a răspuns (pentru SorinTudor):

Mda, pai pe net cam toti suntem asa laughing

| anonim_4396 explică (pentru UneRencontre):

Daca te refereai si la mine, imi cer scuze daca te supar, dar este o simpla intrebare sa vad daca mai am o speranta sau nu, pentru ca cateodata am impresia )oricat de "retardat" ar suna) ca o sa mor singur.

| AndreiSerban1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici iti dau dreptate. Cateodata si eu simt la fel

| Anonymous1247 a răspuns (pentru UneRencontre):

Eu sunt un băiat asemănător happy și am un temperament melancolic sad

| Pissitau18 a răspuns:

Da mai sunt. happywinking

| xxxDennisDennisxxx a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru, daca gasesti tu, fa-mi si mie o clona...

| LalaPupici a răspuns:

HahalaughingȘi eu am impresa ca o sa fiu alone toată viatabig grinMda, exista fete asa (am 4 colege genul ăsta) și și eu sunt asalaughing))Am 14 ani și am avut un singur iubit 4 zilelaughing
Da, exista, și nu te grăbi sa Îți cauți perechea-suflet, căci se spune ca dacă cauți prea mult ea se depărtează și mai mult.Lasa-te în voia celui de sus și sigur o sa Îți găsești perechea.Aceea persoana este mai aproape decât crezi.Lasa lucrurile sa meargă de la sine.
Noroc^^

| anonim_4396 explică (pentru LalaPupici):

Daca era o limita a penibilului tu ai depasito de mult

| criXxXtina a răspuns:

Eu am deja asa ceva happy dar iti zic de pe acuma ca nici inainte nici dupa sa na cuplam nu era genul care are 1200 de prieteni pe facebook si din aceea 1000 doar fete si restul 200 rude si colegi de clasa happy

| cristimuntean a răspuns:

Da... totusi sunt baiat... stiu ca am face asta pentru o persoana iubita... ca sa nu o pierdem. Si sa ne antelegem bine... dar ne deschidem sufletul. Uneori ca sa aratam ce sinptim. Pentru ca eu zic ca daca o iubim e normal sa va aratam ce simptim. Dar acum ne prea sunt baieti asa de moale. Doar voi ne puteti schimba. Daca antelrgeti ce zic.

| cristimuntean a răspuns:

Deci sa-ti spun ceva harmonylris. Nu chiar toti baieti sunt asa. Eu chiar nu sunt. Ma intereseaza sa ne antelegem foarte bine. Sa ne iubim la fell. Si de acolo vor veni multe lucruri. Doar am vrut sati demonstrez ca nu chiar toti. Procedeaza astfel.
Chiar daca toti din scoala zic ca sant cel mai (chiar nu vreau sa ma laud) aratos din scoala. Nu ma inteteseaza lucrurile astea. Nimeni nu e perfect