| forever4u a întrebat:

Pentru voi intr-o relatie conteaza inaltimea, adica daca fata e mai inalta ca baiatu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să fie cel puțin cât mine, nu mai scund!
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Pe mine una daca prietenul meu ar fi mai mic decat mine m-ar deranja, plus ca sunt genul de persoana care mereu isi pune tocuri!

| mona a răspuns:

Pentru mine inaltimea nu prea conteaza

| Doηηa a răspuns:

Contează.

| alynutzu20 a răspuns:

Cand iubesti
Inaltimea
greutatea sunt doar niste numere

| RAY a răspuns:

Ca baiat rad alti de mine daca iau una mai inalta ca mine, dar unde e iubire sincera trecem peste toate

| neutrino a răspuns:

Problema aceasta se rezolva simplu, daca baiatul poarta cu el o caramida, sau mai multe.

| Azµre a răspuns:

Nu contează dacă iubești, și prietena mea e înaltă eu am 1.81 ea are 1.78 pe tocuri este peste mine ce asta ne împiedică să ne iubim?

| Pricked a răspuns:

Da, conteaza.

| Dariusuu a răspuns:

Putin conteaza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pentru mine nu contează aspectul fizic, pe cât contează caracterul unei persoane.
Te pup!

| BSwwatch a răspuns:

Daca este mai inalta..este ok, nu sunt de acord daca fata este cat un ponei.

| gmxromania78 a răspuns:

Nu conteaza, daca este iubire, nu mai conteaza nimic!

| gmxromania78 a răspuns:

Nu conteaza. Iubire sa fie!

| Solsagan a răspuns:

Normal.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Nu neaparat! Fiecare are parerea sa! Pentru unii conteaza, pentru unii nu!

| caterinasmile a răspuns:

laughing nu. Sincer nu cred ca acest aspect conteaza. Eu sunt mai inalta decat iubitul meu nu cu mult dar sunt si port si tocuri. Cand eram mica mi se parea ciudat acum imi dau seama ca nu conteaza sunt fericita si il iubesc inalt sau scund.
Succes si scuze de greselile de gramatica! :*

| forever4u explică (pentru caterinasmile):

Pai da, dar atunci cand treci pe langa niste persoane si vezi ca se uita ciudat la voi iar tu fiindca mai inalta ca el nu ti se pare ciudat?

| caterinasmile a răspuns (pentru forever4u):

Daca traiesti mereu cu gandul la ce spun cei din jurul tau crede'ma ca nu ajungi nicaieri.
Ce conteaza ce crede lumea? Ii iubesc pe cei ce se uita chioras la mine sau pe iubitul meu mai mic de inaltime decat mine ce ma iubeste asa cum sunt cu defecte si calitati?
Din experienta iti spun ca daca un om este rau poate sa fie cat de frumos il vei ura si ti se va parea cel mai urat om.
Daca stai sa te uiti in oglinda nici tu nu esti perfecta ( nu exista om perfect)dar asta nu inseamna ca iubitul tau ar trebui sa se simta ciudat cu tine pe strada.
O seara placuta si succes! :*

| forever4u explică (pentru caterinasmile):

Multumesc!:*

| ILoveWeekends a răspuns:

Nu! Pentru mine inaltimea nu prea are o importanta mare, dar nu trebuie exagerat.De exemplu eu sunt fata iar baiatul meu este mai scund decat mine si asta nu ma intereseaza.

| funkygiovi a răspuns:

Sincera sa fiu, trei sferturi dintre baietii de care mi-au placut, erau mai scunzi decat mine..deci as zica ca nu, nu conteaza inaltimea.

| InnaIacob a răspuns:

Nu, dupa parerea mea nu conteaza. eu personal sunt intr-o relatie cu cineva de un an si ceva. Suntem la fel de inalti dar problema e ca eu sunt obsedata de tocuri, deci de obicei sunt mai inalta decat el, dar asta nu e o problema. Inaltimea, kilogramele, varsta (atata timp cat nu e exagerata) nu sunt o problema, toate tin de prejudecati. Eu zic ca nici pentru tine lucrurile astea nu ar trebui sa conteze. Atata timp cat sunteti completi impreuna lucrurile acestea sunt insignifiante. Sper ca te-am ajutat!

| MeryBha a răspuns:

Nuuutongue