| alinlovin4 a întrebat:

Picatura placerii poate duce la sarcina partenerei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Pentru ca contine spermatozoizi.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsul dat lui alinlovin4 este valabil si pentru cultura ta generala draga domnisoara.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Deoarece NU contine spermatozoizi. In teorie in anumite conditii destul de greu de indeplinit "ar fi posibila" tot teoretic o contaminare a lichidului preejeculator cu sperma ramasa in uretra care ar putea contine spermatozoizi INCA VIABILI care ar putea fecunda un ovul in cazuri cu totul ipotetice.Pentru cultura ta dar mai ales a lui READETOT citeste si invata pentru a nu ramane cu informatia GRESITA. http://www.clopotel.ro/......r-141.html sau http://www.sfatulmedicului.ro/dictionar-medical/glandele-bulbouretrale_6034

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc corbulalbrosu. alinlovin4 a primit deja raspunsul la aceasta intrebare la cealalta intrebare pusa tot de el. Acolo i s-a raspuns corect dar el nu a fost atent.In plus a vrut sa imi dea mie funda. In fine. imi plac mult raspunsurile tale la intrebari, le citesc mereu cu atentie. O seara placuta corbulalbrosu!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi provoaca o placere deosebita aprecierea ta >big grin