| aforic a întrebat:

Plac o fata si nu stiu cum sa o intreb daca e reciproc sentimentu...
Ce ziceti?

7 răspunsuri:
| snepy a răspuns:

Simplu, nu o intrebi happy daca si ea simte, va uniti singuri

| ing. a răspuns:

Pai, trebuie sa incerci.
Si sa nu fii prea insistent.love struck
Incearca sa ii zambesti si sa ii dai de inteles ce simti, ca poate si ea simte la fel. Daca e asa, totul o sa vina de la sine.happy
Sper ca te-am ajutatbig grin

| eek a răspuns:

Pai.sa stii ca in general fetele asteapta ca baiatul sa faca primul pas.in cazul in care nu sunt nesimtite si se urca din prima pe tine. pur si simplu. poti sa o inviti la un suc...si daca accepta.atunci te placetongue

| alle529 a răspuns:

Poti sa o intrebi pur si simplu, nu`ti fie rusine sau daca ti`i rusine sa o intrebi fata in fata intreab`o pe mass sau printr`un sms.Alta modalitate ar fi cum a spus [snepy] sa nu o intrebi.
Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa'i afli placerile si sa stii daca ii esti pe plac, daca nu ii esti pe plac incearca sa te schimbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pe mess

| xxxanonimulxxx a răspuns:

Poi mai baiatule... Acum nu sunt eu cupidon, dar ar fi bine sa o intrebi puri si simplu...La mine a mers intodeauna.Sti? Fetelor le plac baieti sinceri