| wonderfully a întrebat:

Plac pe un baiat de mai mult timp, si nu stiu daca ma place si el.Cum fac sa-i atrag atentia? Ajutati-ma! Va rog!

6 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Atata timp cat ai sa stai in limba dupa baieti si ai sa te intrebi ce sa faci sa le atragi atentia, nu o sa te placa niciunu. Cred ca nici o fata care e cu vreun baiat nu a gandit ca tine. Sa fi mai indiferenta si mai inabordabila este mult mai atragator ...au si ei ce cuceriiwinking

| r8driver a răspuns:

Tragei doua palmerolling on the floor

| TipulVerde a răspuns:

Offff! Cat ma enerveaza lucrurile astea. Retinerile astea, care par a nu avea nici o cauza. Uita tot ce ti s-a spus. Sa nu-ti pese de nimic. Du-te la el si vorbeste-i. E asa de greu. De ce nu poti fi sincera? Este un lucru urat, de ascuns, cu care iti este rusine. Dragostea e facuta sa explodeze, sa coloreze, sa aduca muzica, sa fie tipata in gura mare ca un nebun. Lasa-te purtata de suflet, distruge tot ce e rational si traieste ca un om. Fa ce vrei. Poti sa te duci direct la el si sa-l saruti, asteptandu-i reactia in linistea ce poate urmeaza. Sau urmeaza o cale mai ocolita, dar prin care iti dai seama mai greu, sau prin care poate nici el nu stie ce vrei. Orice ai face, nu urma sfatul altora ci propria inima. Si nu da inapoi de la nimic. Sa nu-ti pese de nimeni si de nimic. Lumea e a ta!

| ady2607 a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu el.nimic mai simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Comunicarea este puntea de legătură dintre doi oameni.
În concluzie trebuie să te bagi în seamă cu el...
Pa, pa.

| bettyk a răspuns:

Stiti care-i faza noi zicem du-te si vorbeste dar pentru ea este foarte greu.

Fa ce n-ai mai facut niciodata incearca sa-i atragi atentzia mai discret.
asa va veni el la tine si problema e rezolvata

succes si sper ca o sa tina sfatul meu