| robert223 a întrebat:

Pot aparea probleme daca excita fata pe baiat si cand vine momentu sa il lase " cu buza umflata "?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu in afara faptului ca unii isi duc numarul la capat masturbandu-se[din moment ce esti lasat cu buza umflata decurgi la astfel de lucruri]

| Felys a răspuns:

Nimic draga, ce poate sa seintample, eventual te poti racorii de unul singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.buza se dezumfla. poate.dar il vor durea ouale si va fi nevoit sai dea o palma doua lui mutu.pana-si scuipa samanta.

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianoB a răspuns:

Presupun ca tu esti ala cu buzita cat casa nu? laughing
Stai linistit ca n-ai nimic. Daca te lasa cu buza atarnata, da-o afara din camera, unge-te cu ulei pe maini si fa-ti un masaj asa ca baietii. Sa vezi ce ti se dezumfla buza laughing

Bafta!

| Antoonel a răspuns:

Nu se intampla nimic grav.