| nicolll a întrebat:

Pot fi insarcinata daca aveam sperma pe maini si m-am sters de un servetel, apoi am intors servetelul pe partea cealalta si m-am dus la toateta si m-am sters cu el?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da, practic ti-ai pus singura sperma pe vulva si de acolo se poate sa fi ajuns in vagin. Sincer, eu atata lipsa de igiena n-am mai auzit. Cum sa folosesti un servetel pe ambele parti? Mi se pare ingrozitor, de-a dreptul, cred ca totusi e o gluma din acealea scarboase.

| Alina_9354 a răspuns:

Intrebarea asta a mai fost pusa de zeci de ori! Conteaza si dupa cat timp ai mers la toaleta ca spermatozoizii aia poate au murit intre timp! Fa-ti un test de sarcina si vezi...noi nu avem de unde sa stimsad

| anna01 a răspuns:

Cata economie... un singur servetel, ai fii o mama buna:-D

| danutsik a răspuns:

Mama da c economa esti
sa inteleg ca nu aveai 2 servetele?

eu cred ca nu da nah... fa si tu un test de sarcina pentru orice eventualitate

| no name a răspuns:

laughing sincer nu cred ca nu ai cum imi cer scuze ca rad dar e haios nu ramai insarcinata asa usor ...credema parerea mea

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai toarna-ti un pahar din sticla de la nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa fi însărcinată. Nu a avut loc penetrare. Nici chiar asa de ușor se rămâne însărcinată. Ramai însărcinată când are loc penetrare (adică penisul intra în vagin) fără protecție și băiatul ejaculează în vagin și atunci unul din milioanele de spermatozoizi trebuie sa intre în ovul, atunci e risc de sarcina. Dar fluxul de sperma trebuie sa fie puternic nu ajunge un spermatozoid la ovul dacă îl pui tu la intrare în vagin și ii zici hai du-te la ovul și ala pleacă sa caute ovululaughing Scuze de exprimare dar sper ca ai înțeles cât de cât.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, dar ce e cu economia asta? doamne, nu mai bine luai niste hartie igienica decat sa iti faci acum griji?