| aanonimm a întrebat:

Pot ramane insarcinata chiar daca sunt inca virgina? si daca a intrat sperma?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti.

| psiholoaga a răspuns:

Ti s-a mai raspuns la intrebarea asta.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.se poate.happyhappy

| Parintele a răspuns:

Cati ani ai mai de te joci cu substante periculoase?!

mira
| mira a răspuns:

Da, se poate.

| LoryM22 a răspuns:

DA POTI RAMANE INSARCINATA, VAGINUL NU ESTE IN TOTALITATE PROTEJAT.

| mikiscence a răspuns:

Daca a intrat sigur ca poti daca s-a nimerit si in perioada fertila...

| jani a răspuns:

Ahaaaaaa...deci...acum ne-am interesat de chestia aia alba nu... ce sa_ti facem mai fetita... daca te bagi...in zone interzise...nu ti_a zis nimeni ca minorii...trebuie sa ceara acordul parintilor?

| mioara a răspuns:

Da daca esti in perioada fertila

| bibydraguta a răspuns:

Da si eu cred ca poti ramane insarcinata

| Klara a răspuns:

Mda... poti ramane.
Daca te cheama Maria si esti fecioara...
straight face
Na, ca se intampla si la case mai mari oh go on

| kufu a răspuns:

Vad ca ai invatat ce e chestia aia alba... laughing

| andryka a răspuns:

Cum a intrat? sperma nu face tumbe. nu fac salturi spermatozoizii...
a introdus penisul in vagin? altfel... nu sunt sanse.

Cel mai sigur e sa faci un test de la farmacie.si poti dormi linistitawinking

| jedi a răspuns:

Ai auzit de pastila de a doua zi? trebuia sa o iei in maxim 72 de ore si naveai treaba. P. S:consulta un ginecolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti... exista caz real