| andrusca22 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca eu nu iau pastile si folosim doar prezervativul? v

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In principiu nu. Toata lumea stie ca nu exista metoda contraceptiva 100% sigura, asa ca un risc foarte foarte mic exista. Totusi este neglijabil.

| vyolycy a răspuns:

Nici vb sa ramani insarcinata, doar daca nu se rupe prezervativul.impusti 2 iepuri de-odata:adica nu ramai insarcinata si te protejezi de bolile cu stransmisie sexuala

| nathalie a răspuns:

Doar daca se rupehappy
in rest nu poti ramane insarcinatabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Nu are nimic:*

Dar ai grija sa nu se rupa prezervativul ca atunci chiar ramai

| Axel_9404 a răspuns:

Nu prezervativu e suficient

| zet_2572 a răspuns:

Extrem de mici sanse

| NiiyA a răspuns:

Nu