| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca l-am masturbat pe prietenul meu... si am avut sprema pe mana. M-am sters. am pus mana pe o multime de lucruri si dupa am fost la baie(sa fac treaba mica:d) mentionez cu nu m-am sters cu mana pe care am pus mana pe sperma, iar dupa aceea mi-am adus aminte sa ma spal pe maini? Raspuns urgent, va rog!

Si mai am o intrebare pot ramane insarcinata daca dupa 2 saptamani si'a facut el laba si-a lasat sperma acolo si tras boxerii si pantalonii si eu am stat deasupra lui... avand chiloti pe mine? Mentionez ca erau foarte foarte putin uzi de sperma.

Răspuns Câştigător
| cristibossu27 a răspuns:

Ha ha ha.nu te speria.ramai gravida doar daca si-a dat drumul in tine si ai avut orgasm o data cu el.stai linistita.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu poti sa ramai gravida asa. Dar fi mai atenta cu masurile de igiena ca poti sa te alegi cu infectii grave. Inainte de face petting si imediat dupa aceea, va spalati amandoi pe maini si pe organele genitale cu multa apa si sapun, nu mai "uitati" de masurile minime de igiena.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Doamne iarta'ma, normal ca nu ai cum sa ramai.Doamne numa eu cand eram mica credeam ca daca dormi in acelasi pat cu un baiat ramai gravida rolling eyes. Nu ai ramas insarcinata, stai linistita iar data vitoare informeaza'te daca tot ai internet

| Munchkin a răspuns:

Doamne fereşte, ce exprimare... fetiţo, ai mai mult de 13 ani?

| Rose_2860 a răspuns:

Tu ma faci sa rad! Stai draga linistita ca nu ramai insarcinata!

| hrdcore a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yak. o my god.
Acum inteleg de ce a taiat Geoana tortul acela, e ziua prostieirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai daca ma iau de tine o sa`mi sara sigur cineva in cap...
totusi eu sunt baiat si nu ma pricep la chestii de genul asta dar sper sa-ti raspunda cineva la intrebarea ta serioasa ca nu cumva sa nu poti dormiii noaptea de grija ca vei ramane insarcinata.
un sfat ca sa nu mai ai probleme de genul asta : de acum in colo cand il mai "masturbezi" pe prietenul tau foloseste o manusa de aia de sudor ca sa nu `mai mai ramana sperma lui pe mana ta si apoi sa faci multe alte chestiii cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoloo ini nici una din cazurile prezentate de tine nu ai cum sa ramai gravida... deci. stai calma...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie, mi-a venit menstruatia la 5 zile dupa prima intamplare. Dar acum, trebuia sa'mi vina iar si ma gandesc ca urmatoarele simptome ar fi din cauza acestui fapt. Simptomele care ma ingrijoreaza sunt: marirea sanilor, faptul ca ma dor cand pun mana si mi se pare ca mi s'au colorat foarte putin si mameloanele. Mentionez ca nu am mai avut aceste simptome inainte de menstruatie... Oare sunt insarcinata, dupa toate cele prezentate in cele 2 cazuri de mai sus?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai cum fetita.stai linistita

| Lory90 a răspuns:

Du-te in povestea lu Pacala pentru ca esti tare prostuta si prietenu ala al tau te tine doar de fraiera.