| Xdude123 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca nu mi-a fost penetrat himenul si nu a ejaculat in mine?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Joaca cu un penis erect care ti-a atins vulva la intrarea in vagin, avand sperma pe el, poate sa te lase gravida, numai daca erai in perioada fertila.

| Xdude123 explică (pentru Violleta2022):

Pai la 2 saptamani dupa mi-a venit menstruatia

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xdude123):

Atunci ce sens mai avea intrebarea asta?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu și nu, pe unde a fost el cu mătărânga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Da

| Xdude123 explică (pentru Dhdhhdhfhfh):

Cum? Daca la 2 saptamani de la actual sexual mi-a vanit menstruatia mai exista acest pericol?

| Dhdhhdhfhfh a răspuns (pentru Xdude123):

Pai am răspuns la întâmplare pentru ca nu știu ce sa îți spun.

| ardei33 a răspuns:

Nu, numa daca era sperma pe penis.

| Xdude123 explică (pentru ardei33):

Pai nu era nimic pe capul penisului, nu se vedea nimic pe el, dar imi intarzie perioada si sunt panicata

| ardei33 a răspuns (pentru Xdude123):

Pai si daca era sperma pe penis erau sanse mult, da mult mai mici sa ramai insarcinata decat daca ejacula in tine, mai ales daca zici ca nu o avea nici pe aia pe penis, nu iti fa griji. a, si exista prezervativ, pentru data vitoare.