| andrada_7504 a întrebat:

Poti ramane gravida daca nu a avut loc penetrarea? ci doar au fost atingeri intre sexe si nimic mai mult?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Se poate! daca sexul barbatului a fost cu sperma, fa-ti un test de sarcina.

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Chiar daca nu a ejaculat, odata ce va jucati, el se excita, si elimina 2-3 picaturi, de lichid preejaculator, PLIN de omuleti capabili sa te faca mamica! Folositi mereu prezervativul! Mai sunt si zeci de boli!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Chiar daca nu a ejaculat, odata ce va jucati, el se excita, si elimina 2-3 picaturi, de lichid preejaculator, PLIN de omuleti capabili sa te faca mamica! Folositi mereu prezervativul! Mai sunt si zeci de boli!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fa un test de sarcina sa nu ai probleme.

| Sara a răspuns:

Sa stii ca si lichidul preejaculator la baieti, contine spermatozoizi, care pot duce la fecundarea ovulului. depinde cat de adanga a fost,, atingerea''. Si al 2 lea lucru, care ar fi trebuie sa nu se intample, el sa nu fi ejaculat, si sa nu fi pus mana apoi in tine. Ceea ce e si putin probabil sa fi ramas, pentru ca spermatozoizii mor in contact cu aerul. Nu stiu ce sa-ti zic. ar fi ok, daca ti ai face peste vreo 2 saptamana un testuletz de sarcina. si daca 2 linii apar, inseamna ca barza ti-a adus un dar tonguelaughing

| Sara a răspuns:

Sa stii ca si lichidul preejaculator la baieti, contine spermatozoizi, care pot duce la fecundarea ovulului. depinde cat de adanga a fost ,, atingerea''. Si al 2 lea lucru, care ar fi trb sa nu se intample, el sa nu fi ejaculat, si sa nu fi pus mana apoi in tine. Ceea ce e si putin probabil sa fi ramas, pentru ca spermatozoizii mor in contact cu aerul. Nu stiu ce sa-ti zic. ar fi ok, daca ti ai face peste vreo 2 sapt un testuletz de sarcina. si daca 2 linii apar, inseamna ca barza ti-a adus un dar tonguelaughing

| Sara a răspuns:

Sa stii ca si lichidul preejaculator la baieti, contine spermatozoizi, care pot duce la fecundarea ovulului. depinde cat de adanga a fost ,, atingerea''. Si al 2 lea lucru, care ar fi trb sa nu se intample, el sa nu fi ejaculat, si sa nu fi pus mana apoi in tine. Ceea ce e si putin probabil sa fi ramas, pentru ca spermatozoizii mor in contact cu aerul. Nu stiu ce sa-ti zic. ar fi ok, daca ti ai face peste vreo 2 sapt un testuletz de sarcina. si daca 2 linii apar, inseamna ca barza ti-a adus un dar tonguelaughing

| Sara a răspuns:

Sa stii ca si lichidul preejaculator la baieti, contine spermatozoizi, care pot duce la fecundarea ovulului. depinde cat de adanga a fost ,, atingerea''. Si al 2 lea lucru, care ar fi trb sa nu se intample, el sa nu fi ejaculat, si sa nu fi pus mana apoi in tine. Ceea ce e si putin probabil sa fi ramas, pentru ca spermatozoizii mor in contact cu aerul. Nu stiu ce sa-ti zic. ar fi ok, daca ti ai face peste vreo 2 sapt un testuletz de sarcina. si daca 2 linii apar, inseamna ca barza ti-a adus un dar tonguelaughing

| Parintele a răspuns:

Depinde de cum au fost acele atingeri intre sexe. Oricum sansele sunt mici dar nu inexistente.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Daca nu cumva si-a pus mana pe...si apoi ti-a bagat un deget inauntru..nu cred...

Răspuns utilizator avertizat
| rina a răspuns:

Nu cred...nu prea are cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doamna specialista angajata la aceasta categorie...iti pot spune ca nu este deloc o problema daca aceste atingeri sunt de durata mai scurta...trebuie sa nu dureze o perioada mai lunga...maxim 1 minut...nu mai mult...nu pentru ca poti ramane insarcinata dar pentru ca o sa observi ceva ciudat la masturabare... daca te masturbezi... daca nu continuati...nu este nicio problema...la revedere

| angea a răspuns:

Desi sansele sunt mici...tot ce este posibil. Dar data viitoare sa aveti grija.Se pot lua si multe boli asa.

| dalida a răspuns:

Ai mare grija...nu vreau sa treci prin ce trec eu
http://jurnaldeavort.blogspot.com/

| andrada_7504 explică:

Nu s-a produs nici o penetrare de nici o natura, doar atingeri nimic mai mult, mersi mult pentru raspunsuri